junior linux developer

Randstad Polska

Poziom
Junior
Umowa
Umowa o prac臋
Wielko艣膰 firmy
1000 - 2499
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
Pracodawca nie ma 偶adnych wymaga艅 technologicznych
Miasta
Warszawa

Do艂膮cz do zespo艂u, kt贸ry odpowiada za聽 rozwoju i utrzymaniu projekt贸w motoryzacyjnych dla najlepszych 艣wiatowych producent贸w samochod贸w.聽

technologie w projektach:

  • C/C++
  • Linux/Android/QNX
  • Narz臋dzia Atlassian
  • GIT

oferujemy

Zesp贸艂:聽

  • Przyjazn膮 atmosfer臋 pracy
  • Mo偶liwo艣膰 pracy w wielu projektach
  • Prac臋 z najnowszymi technologiami na rynku
  • Miesi臋czny bud偶et na integracj臋

Sprz臋t:

  • Stacja robocza PC/Laptop + 2 monitory zewn臋trzne
  • OS: Linux, Windows

Benefity:

  • Prywatna opieka medyczna (mo偶liwo艣膰 dodania cz艂onk贸w rodziny za darmo)
  • Karta Multisport
  • Ubezpieczenie na 偶ycie
  • Karta lunchowa
  • Cz臋艣ciowy zwrot koszt贸w kursu j臋zyka angielskiego
  • Mo偶liwo艣膰 bezp艂atnej nauki j臋zyka korea艅skiego
  • R贸偶norodne zni偶ki (teatry, restauracje)
  • Nieograniczony bezp艂atny wst臋p do Centrum Nauki Kopernik dla Ciebie i Twoich znajomych
  • Mo偶liwo艣膰 testowania nowych produkt贸w firmy

Lokalizacja:聽

  • Biuro w Warsaw Spire w pobli偶u stacji metra

zadania

  • Rozw贸j i utrzymanie sterownik贸w/j膮dra systemu Linux
  • Wsparcie klient贸w w kwestiach zwi膮zanych z Exynos Auto SoC
  • Wsparcie przy tworzeniu RFQ/RFI oraz PoC
  • Wsp贸艂praca z in偶ynierami zewn臋trznymi

oczekujemy

  • Znajomo艣膰 j臋zyka C/C++
  • Bardzo dobra znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego - w tym umiej臋tno艣膰 czytania specyfikacji technicznych
  • Dyplom licencjata lub magistra informatyki, elektroniki, telekomunikacji lub pokrewnych dziedzin
  • Gotowo艣膰 do podr贸偶y do Niemiec
  • Znajomo艣膰 narz臋dzi firmy Atlassian
  • Analityczne podej艣cie
  • Ch臋膰 pracy z聽 zaawansowanymi technologiami

Mile widziane

  • Do艣wiadczenie w tworzeniu/debugowaniu sterownik贸w dla systemu Linux
  • Do艣wiadczenie w 艣rodowisku programistycznym yocto
  • Do艣wiadczenie w 艣rodowisku maszyn wirtualnych z hypervisorem聽
  • Do艣wiadczenie w pracy z systemem Android
  • Do艣wiadczenie w tworzeniu sterownik贸w RT Linux/QNX
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶