Java Developer

Polska

12000 - 21000 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielko艣膰 firmy
25 - 49
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
Java:
Mile widziane
Spring:
Git:
Miasta
Zdalnie
Stack Technologiczny: Java, GIT, Angular, SOLR, JUnit, Spock, Spring MVC, SAP Spartacus

Podzia艂 czasu pracy: 70% Nowe funkcjonalno艣ci | 10% Utrzymanie i naprawa bug贸w | 10% dokumentacja | 10% spotkania i rozw贸j

Nasze projekty dotycz膮 m.in.:

路聽聽聽聽聽聽聽聽 Wdra偶anie SAP Customer Experience, SAP Commerce Cloud oraz SAP Sales Cloud聽 do zarz膮dzania e-commerce i zarz膮dzania relacjami z klientami. Stworzenie sp贸jnego 艣rodowiska pracy dla zespo艂u marketingu i sprzeda偶y.

路聽聽聽聽聽聽聽聽 Wdro偶enie i rozw贸j platformy SAP Commerce Cloud dla firmy farmaceutycznej oraz jej po艂膮czenie z portalami zakupowymi, p艂atniczymi oraz logistycznymi. Integracj臋 z systemem ERP przy u偶yciu SCPI.

Zadania na tym stanowisku:

路聽聽聽聽聽聽聽聽 Wdra偶anie nowych funkcjonalno艣ci w SAP Commerce Cloud,

路聽聽聽聽聽聽聽聽 Utrzymanie i rozw贸j obecnego projektu

路聽聽聽聽聽聽聽聽 Wspieranie zespo艂u QA

路聽聽聽聽聽聽聽聽 Wspieranie mniej do艣wiadczonych koleg贸w i kole偶anek

Kogo szukamy? Osoby, kt贸ra:

路聽聽聽聽聽聽聽聽 Ma do艣wiadczenie w pracy jako Java Developer, najlepiej w projektach e-commerce,

路聽聽聽聽聽聽聽聽 Ma roczne do艣wiadczenie na platformie Hybris

路聽聽聽聽聽聽聽聽 Dobrze zna si臋 na algorytmach i strukturach danych,

路聽聽聽聽聽聽聽聽 Posiada do艣wiadczenie w wykorzystywaniu GIT,

路聽聽聽聽聽聽聽聽 Zna si臋 na tworzeniu skalowalnych aplikacji serwerowych,

路聽聽聽聽聽聽聽聽 Dobrze, je艣li zna si臋 na: Angular, SOLR

Co mo偶emy Ci zaoferowa膰?

路聽聽聽聽聽聽聽聽 Umow臋 o prac臋聽 lub B2B

路聽聽聽聽聽聽聽聽 Zadaniowy czas pracy oraz elastyczne godziny聽

路聽聽聽聽聽聽聽聽 Praca zdalna lub z biura w jednej z naszych lokalizacji: Katowice, Wroc艂aw, Warszawa, Poznan

路聽聽聽聽聽聽聽聽 P艂ask膮 struktur臋 oraz ma艂e zespo艂y projektowe (1-10), w kt贸rych pracuj膮 Java Developerzy, Frontend Developerzy, Project Managerowie, QA.

路聽聽聽聽聽聽聽聽 Dofinansowanie do karty MultiSport, ubezpieczenia na 偶ycie i opieki medycznej LuxMed

路聽聽聽聽聽聽聽聽 Imprezy i wyjazdy integracyjne

Jak wygl膮da proces rekrutacyjny?

路聽聽聽聽聽聽聽聽 Kr贸tka rozmowa telefoniczna lub online z dzia艂em HR, aby zweryfikowa膰 Twoje oczekiwania, dyspozycyjno艣膰 oraz dopasowanie do naszego zespo艂u.

路聽聽聽聽聽聽聽聽 Zdalna rozmowa techniczna z jednym z naszych Senior Developer贸w.

路聽聽聽聽聽聽聽聽 Decyzja o zatrudnieniu.

Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶