Java Developer

Polska

10000 - 16000 PLN

Regular
Umowa
Wielko艣膰 firmy
500 - 999
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
Java:
Mile widziane
SQL:
Miasta
Zdalnie
Rozwijasz aplikacj臋, kt贸ra odpowiada za realizacj臋 proces贸w sprzeda偶owych w sieciach handlowych i u du偶ych retailer贸w w Polsce i za granic膮.
Pracujesz zdalnie, z okazjonalnymi spotkaniami w biurze, piszesz testy jednostkowe, mamy code review i git flow.
Wspierasz proces analizy oraz decyzje dotycz膮ce architektury.
Nasze systemy pracuj膮 zar贸wno w hipermarketach jak i sklepach osiedlowych. Codziennie obs艂uguj膮 kilka tysi臋cy sklep贸w i kilkana艣cie tysi臋cy kas fiskalnych.

Jeste艣my wsz臋dzie tam, gdzie robisz zakupy.

Zadania:
  • Programowanie w r贸偶nych warstwach aplikacji: baza danych, logika biznesowa, us艂ugi, warstwa prezentacji;
  • Dba艂o艣膰 o wysok膮 jako艣膰, wydajno艣膰 i bezpiecze艅stwo tworzonego kodu oraz zgodno艣膰 z obowi膮zuj膮cymi standardami.
Wymagania:
Minimum 2 lata do艣wiadczenia na stanowisku programisty
  • Praktyczna znajomo艣膰 zagadnie艅 programowania obiektowego
  • Praktyczna znajomo艣膰 Java
  • Dobra oraz praktyczna znajomo艣膰 obs艂ugi i projektowania relacyjnych baz danych oraz j臋zyka SQL
  • Znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego umo偶liwiaj膮cej czytanie dokumentacji technicznej
  • Znajomo艣膰 艣rodowisk/technologii/system贸w: Spring, JasperReports, Apache Wicket, TCP, Rest, Junit, PostgreSQL, SQLite, Eclipse, Maven, Gradle, Gitlab, Gitlab CI, Jenkins, JIRa
  • Umiej臋tno艣膰 analitycznego my艣lenia
  • Znajomo艣膰 metodyk efektywnego programowania i testowania

To oferujemy
  • Dobr膮 atmosfer臋 pracy 鈥 gramy do jednej bramki i pomagamy sobie zgodnie z has艂em #OneTeam;
  • Rozw贸j i poczucie sprawczo艣ci 鈥 zapewniamy pracownikom decyzyjno艣膰 oraz prac臋 w du偶ych, ambitnych projektach 鈥 z efektami widocznymi tu i teraz
  • Mo偶liwo艣膰 pracy zdalnej lub hybrydowej
  • Dost臋p do biura 鈥 je艣li nie chcesz lub nie mo偶esz pracowa膰 zdalnie, to jest opcja korzystania z naszych lokalizacji w Polsce
  • Opiek臋 medyczn膮 鈥 to nasz sta艂y benefit 鈥 pozosta艂e modyfikujemy w zale偶no艣ci od feedbacku
  • Dofinansowanie pakietu MultiSport 鈥 poniewa偶 zale偶y nam na Twoim zdrowiu i dobrej kondycji
  • Grupy sportowe 鈥 je艣li jeste艣 aktywny(-a), to mo偶esz do艂膮czy膰 do istniej膮cej ekipy np. rowerowej lub biegowej 鈥 albo zaproponowa膰 utworzenie zupe艂nie nowej