Fullstack Developer (.Net & Angular)

ITSG Global

17000 - 24000 PLN

Regular
Senior
Umowa
B2B
Wielko艣膰 firmy
50 - 99
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
.Net/.Net Core:
Regular
angular:
Regular
MS SQL:
Miasta
Zdalnie
Opis

Kim jeste艣my?

Jeste艣my ITSG Global - nowoczesn膮 i do艣wiadczon膮 firm膮 typu software house. Od 2007 dzia艂amy w obszarach innowacyjnych technologii pomagaj膮c naszym Klientom efektywnie rosn膮膰. Nasze do艣wiadczenie w聽Big Data, VR, IoT, UI/UX i innych dziedzinach pozwala nam 艣wiadczy膰 wysokiej jako艣ci us艂ugi dla firm takich jak Starfish Storage, Device Insight, Craftguide, BEN Energy i wielu innych.聽

Obecnie poszukujemy Fullstack Developera (.Net & Angular), do projekt贸w budowania nowych rozwi膮za艅 dla klienta z sektora bankowego. Obecnie zesp贸艂 zajmuje si臋 budow膮 system贸w integracyjnych w oparciu o .Net i RabbitMQ, systemem do podpisu elektronicznego (.Net & Angular) oraz procesami integracyjnymi opartymi na workflowach budowach w bpms (camunda).

Zadania:

  • Praca w zespole developerskim w metodyce Scrumowej.
  • Dob贸r technologii oraz implementacja wsp贸艂dzielonych komponent贸w.
  • Dbanie o wysok膮 jako艣膰 kodu, wydajno艣膰, bezpiecze艅stwo tworzonych narz臋dzi.
  • Wsp贸艂praca z Analitykami, Product Ownerami, Architektami, Zespo艂em Eksploatacji.

Oczekujemy:

  • 3-letnie do艣wiadczenie w pracy na stanowisku programisty.
  • Dobra znajomo艣膰:
    • Wzorc贸w projektowych oraz architektonicznych,
    • J臋zyk贸w: C#, T-SQL, JavaScript/TypeScript,
    • Platformy .NET: .NET Core 3 lub .NET 5/6, .NET Framework 4.8,
    • Narz臋dzi: MS Visual Studio, VS Code, Azure DevOps lub Gitlab, Git, Docker,
    • Rozwi膮za艅: RabbitMQ, Camunda (mile widziana),
    • Silnik贸w DB: MS SQL Server, Elasticsearch, MongoDB,
    • Znajomo艣膰 frameworku FE: Angular.
  • Umiej臋tno艣膰 pracy z rozwi膮zaniami o z艂o偶onej architekturze.
  • Umiej臋tno艣膰 budowania wsp贸艂dzielonych/generycznych komponent贸w.
  • Umiej臋tno艣膰 tworzenia przejrzystego kodu zgodnie z dobrymi praktykami oraz przeprowadzania rewizji kodu.
  • Do艣wiadczenie w pracy nad projektami z wdro偶onymi praktykami CI/CD.
  • Umiej臋tno艣膰 tworzenia test贸w jednostkowych, integracyjnych.
  • Umiej臋tno艣膰 pracy w zespole Scrumowym.
  • Znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Certyfikaty potwierdzaj膮ce wymagane umiej臋tno艣ci b臋d膮 dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 100-140 pln + vat/h聽
  • Mo偶liwo艣膰 wyboru systemu pracy (100% zdalnie, hybrydowo lub na miejscu w Warszawie),
  • Mo偶liwo艣膰 wyboru sprz臋tu,
  • Korzystanie w codziennej pracy z najnowszych narz臋dzi i technologii,
  • Przyjazn膮 atmosfer臋 w pracy,
  • Indywidualne szkolenia i mo偶liwo艣膰 awansu,
  • Benefity:聽lekcje j. angielskiego, kart臋 Multisport i prywatne ubezpieczenie medyczne, imprezy integracyjne.

Je艣li chcesz do艂膮czy膰 do naszego zespo艂u prze艣lij CV za pomoc膮 przycisku聽Aplikuj聽po prawej stronie.

kontakt: kkuzmicz@itsg.com.pl

Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶