Inżynier Elektronik - Power Electronics

Polska

13000 - 18000 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielkość firmy
50 - 99
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
Pracodawca nie ma żadnych wymagań technologicznych
Miasta
Kraków, Trójmiasto

Nasz Klient to firma z 35-letnim stażem na rynku, powstała z fascynacji i pasji do elektroniki. Firma prowadzi prace badawczo – rozwojowe w obszarze oświetlenia i zaawansowanej elektroniki (R&D), a także aktywnie pracuje nad projektami z wykorzystaniem Sztucznej Inteligencji (AI), Internetu Rzeczy (IoT), automatyki i robotyki. Nasz Klient jest największym polskim zakładem EMS (Electronics Manufacturing Services), natomiast w rankingu światowym plasuje się w okolicach 50 miejsca. Kompleksowo realizuje usługi produkcyjne (end-to-end) we współpracy z wiodącymi liderami elektroniki o zasięgu globalnym.

Nr referencyjny: 4P202209/22090009

Obowiązki

  • projektowanie układów zasilania
  • projektowanie inwerterów mocy
  • nadzór nad projektami PCB

Wymagania

  • wykształcenia wyższego elektronicznego lub pokrewnego
  • doświadczenia zawodowego na stanowisku inżyniera elektronika
  • doświadczenia w obszarze projektowania PCB, układów zasilania i przetwarzania energii, power electronics (do 1 kW)

Oferujemy

  • umowę o pracę bądź kontrakt B2B
  • pracę hybrydową
  • elastyczne godziny
  • ubezpieczenie na życie
  • opiekę medyczną
  • miejsce parkingowe w centrum Krakowa ;)
  • zatrudnienie w ambitnym, doświadczonym i zgranym zespole :)
  • możliwość rozwoju własnych umiejętności oraz praktycznego wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
  • przyjemną i zarazem twórczą atmosferę pracy w firmie bez zbędnych regulaminów i konwenansów

Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.