Frontend Developer - Angular

Polska

12800 - 16000 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielkość firmy
10 - 24
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
TypeScript:
Mile widziane
JavaScript:
Angular:
Ionic:
Miasta
Zdalnie
Opis
Zakres obowiązków
  • Tworzenie aplikacji webowych oraz mobilnych
  • Współpraca z BA oraz UI/UX

Wymagania
  • Znajomość Angular, TypeScript, Javascript, node.js, HTML
  • Mile widziana znajomość: Ionic, CSS, Azure DevOps, Azure, REST APIs, GIT

Oferta
  • Wymiar zaangażowania: 0,5 – 1 etat. Może to być praca stała jak i dodatkowy dla Ciebie projekt
  • Praca 100% zdalna, spotkania integracyjne z zespołem we Wrocławiu raz na 2 miesiące
  • 80 – 100 zł/ h netto
  • Dostęp do materiałów szkoleniowych
  • Elastyczne godziny pracy

Nasze projekty
  • Tworzymy rozwiązania integrujące sensory IoT
  • Wykorzystujemy AI/ML do przetwarzania obrazów, systemów wsparcia decyzji, wykrywania anomalii
  • Stawiamy na automatyzację – tworzenie infrastruktury, wdrażanie rozwiązań
  • Rozwiązanie opierają się o chmurę MS Azure

CV proszę wysłać na: praca@vality.pl
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.