Mid/Regular Fullstack Developer (Java + JS lub TS)

Polska

18000 - 22000 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielkość firmy
50 - 99
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
Pracodawca nie ma żadnych wymagań technologicznych
Katowice, Kraków, Olsztyn, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra

Nasz Klient to amerykańska firma zajmująca się technologią finansową, która dostarcza oprogramowanie jako usługę doradcom finansowym. Klient wdrożył już zarządzanie portfelem, ryzykami inwestycyjnymi i naturalnym kolejnym krokiem jest trading, a konkretnie – automatyzacja i rebalancing, aby ułatwić pracę doradcom inwestycyjnym. W związku z rozwojem oddziału w Polsce, poszukują osoby, która dołączy do zespołu jako Fullstack Developer (Java + JS lub TS)

Nr referencyjny: 4P202209/22090037

Obowiązki

  • Prace nad rozwojem i utrzymaniem najnowszego produktu firmy - aplikacji skoncentrowanej na analizach inwestycyjnych dla klientów
  • Zmiana architektury istniejącego systemu (napisanego w Javie, Spring + Hibernate)
  • Poznanie dotychczasowych funkcjonalności i napisanie ich w środowisku o szerszych możliwościach (Kotlin)
  • Development w zakresie nowych funkcjonalności aplikacji oraz modyfikacje i odświeżanie dotychczasowych
  • Tworzenie oprogramowania w metodyce SCRUM
  • Regularny code-review
  • Tworzenie dokumentacji w projektach

Wymagania

  • Masz 3+ lat doświadczenia w tworzeniu oprogramowania
  • Od strony backendowej - znasz dobrze Javę (Spring + Hibernate) i MySQL
  • Od strony frontendowej - znasz dobrze JavaScript lub TypeScript
  • Masz doświadczenie z AWS lub Cloud Native
  • Pracowałeś(aś) w metodykach SDLC - Agile i Scrum
  • Wolisz rozpatrzyć wiele różnych podejść zanim rozpoczniesz realizację projektu, aby efekt biznesowy był jak najlepszy
  • Lubisz "mieć oko" na projekt również po zakończeniu kodowania - na etapie QA, beta testów i dostarczenia, rozumiesz czym jest "ownership" Twojej części zadań
  • Czujesz się dobrze w środowisku CD skoncentrowanym na GIT'cie, chętnie bierzesz udział w code-review.
  • Chętnie uczysz się od innych oraz uczysz innych z mniejszym (lub innym) doświadczeniem
  • Masz wewnętrzną ciekawość do nowych technologii, sprawdzasz na ile do nich pasujesz i w miarę możliwości ewoluujesz w ich kierunku
  • Masz bardzo dobrą znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację.

Mile widziane:

  • Znajomość Reacta lub Node.js lub Next.js
  • Znajomość Dockera, Kubernetesa
  • Znajomość Kotlina

Oferujemy

  • Dowolna forma współpracy (B2B, UoP)
  • Nauka zagadnień branży inwestycyjnej
  • Karta multisport, prywatne ubezpieczenie medyczne (Luxmed)
  • Budżety szkoleniowe - jeżeli pracownik zgłosi zapotrzebowanie na doszkolenie w danej dziedzinie, firma stara się to zapewnić :)
  • Płatny urlop, harmonogram dni wolnych według polskiego kalendarza świąt
  • Czerpanie wiedzy i doświadczenia od ekspertów z 15+ letnim doświadczeniem
  • Możliwość rozwoju w innych technologiach, z których firma korzysta
  • Stand-upy ze współpracownikami ze Stanów jedynie w godzinach pracy według polskiej strefy czasowej (ewentualnie o godz. 7:00 lub 17:00, 1-2 razy w tygodniu)
  • Zajęcia z lektorem z jęz. angielskiego
  • Sprzęt do pracy - MacBook Pro
  • Raz do roku wyjazd do Stanów, do Californii, Palm Springs

Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.