Network Engineer (Telcom)

8000 - 20000 PLN

Poziom
Junior
Regular
Senior
Umowa
B2B
Umowa zlecenie
Wielko艣膰 firmy
25 - 49
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
Networking:
Junior
IP:
Mile widziane
MPLS:
SDH:
PDH:
CCNA:
Miasta
Toru艅, Tr贸jmiasto, Bydgoszcz
Opis

BORG5 Telecoms Network Engineer - National Network Build

Cze艣膰! Fajnie Ci臋 tu widzie膰 :) Jeste艣my BORG5 - dzia艂amy w Wielkiej Brytanii i Polsce jako wysoko wykwalifikowany zesp贸艂 in偶ynierski i realizacyjny, dostarczaj膮c projekty telekomunikacyjne i sieciowe. Stawiamy na wsp贸艂prac臋 i realistyczne podej艣cie, dzi臋ki czemu nasze projekty s膮 na najwy偶szym poziomie, z kt贸rego jeste艣my zadowoleni zar贸wno my, jak i nasi Partnerzy.

Wiemy, 偶e cz臋sto w naszej bran偶y du偶e firmy oferuj膮 prac臋, kt贸ra jest powtarzalna i monotonna. Wiemy te偶 jednak, 偶e jest do tego dobra alternatywa ;)

Do艂膮czaj膮c do nas mo偶esz liczy膰 na r贸偶ne 艣cie偶ki rozwoju Twojej kariery w jednym z naszych zespo艂贸w. Niezale偶nie od roli, b臋dziesz dzia艂a膰 w r贸偶nych projektach, kt贸rych wymagania i zakres us艂ug s膮 naprawd臋 du偶e. R贸偶norodno艣膰 technologii i dostawc贸w, z kt贸rymi b臋dziesz pracowa膰, zapewni Ci dobr膮 mo偶liwo艣膰 rozwoju, r贸wnie偶 je艣li jeste艣 na samym pocz膮tku 艣cie偶ki zawodowej. Opr贸cz szkole艅 i wsparcia, kt贸re umo偶liwi膮 Ci dzia艂anie w roli, zapewniamy te偶 wsparcie rozwoju zawodowego - zach臋camy do zdobywania certyfikat贸w producent贸w, takich jak Cisco, i p艂acimy za ich pomy艣lne uko艅czenie.

O roli:

Do naszego zespo艂u chcemy zaprosi膰 In偶ynier贸w_ki Sieci na ka偶dym poziomie zaawansowania. Niezale偶nie od lat do艣wiadczenia.

Jako Network Engineer b臋dziesz pracowa膰 nad projektami zwi膮zanymi z projektowaniem i wdra偶aniem sieci. Pracuj膮c w naszym nowym biurze BORG5 w centrum Bydgoszczy b臋dziesz mie膰 dost臋p do wszystkich udogodnie艅 w samym centrum miasta.

Pracujemy na sprz臋cie Cisco, ABB i Nokii.

Jakie zadania czekaj膮 na Ciebie?

  • Wsp贸艂praca! :) M.in. z: Engineering Managerem, Deployment Lead Engineerem, zespo艂em in偶ynierskim BORG5 i Klienta, a tak偶e innymi zespo艂ami - wszystko w celu przeprowadzenia integracji sprz臋tu i zapewnienia infrastruktury
  • Realizacja wielu projekt贸w na r贸偶nych etapach
  • Tworzenie dokumentacji przy zachowaniu dobrych standard贸w
  • Reprezentacja BORG5 na spotkaniach z Klientami
  • Wspieranie innych cz艂onk贸w zespo艂u i praca zespo艂owa
  • Przygotowanie opcji budowy sieci do wgl膮du przez zespo艂y in偶ynierskie

Co chcemy Ci zaproponowa膰?

  • Umow臋 B2B
  • Wynagrodzenie: do 20000 PLN netto/miesi膮c (ustalane indywidualnie zale偶nie od umiej臋tno艣ci i do艣wiadczenia)
  • D艂ugoterminow膮 wsp贸艂prac臋
  • Nowe, dobrze wyposa偶one biuro w centrum Bydgoszczy
  • Wysoko wyspecjalizowany zesp贸艂 nastawiony na prac臋 zespo艂ow膮 i wzajemne wsparcie
  • Inwestycj臋 w Tw贸j rozw贸j, szkolenia i certyfikaty, np. certyfikat Cisco

Czekamy w艂a艣nie na Ciebie, je艣li:

  • Znasz przynajmniej podstawowo zasady in偶ynierii telekomunikacyjnej w niekt贸rych lub wszystkich z nast臋puj膮cych technologii: IP/MPLS/SDH/PDH
  • Nieobce Ci metody i procedury integracji nowego sprz臋tu lub us艂ug w nowej lub istniej膮cej sieci
  • Masz podstawow膮 wiedz臋 z zakresu migracji sprz臋tu lub us艂ug

Dodatkowe punkty zdob臋dziesz u nas za:

  • Wiedz臋 w zakresie migracji dzia艂aj膮cych us艂ug sieciowych
  • Umiej臋tno艣膰 koordynacji i komunikacji z zespo艂ami klienta
  • Do艣wiadczenie w 艣ledzeniu i raportowaniu post臋p贸w projekt贸w i kontrolowaniu zmian
  • Wiedz臋 na temat aktualizacji narz臋dzi raportowania
  • Znajomo艣膰 rozwi膮za艅 firm Nokia, Alcatel-Lucent i/lub ABB w zakresie IP/MPLS, SDH i PDH
  • certyfikat CCNA lub r贸wnoznaczny

Brzmi ciekawie? Prze艣lij do nas aplikacj臋, ch臋tnie opowiemy wi臋cej!

P.S. B臋dziemy wdzi臋czni, je艣li wy艣lesz nam CV w j臋zyku angielskim :)

Wy艣lij CV
Jeszcze nikt nie wzi膮艂 udzia艂u w tej rekrutacji. Zosta艅 pierwszym kandydatem
Wype艂nienie formularza oraz przes艂anie CV oznacza zgod臋 na przetwarzanie przez WORK4.DEV zawartych w nim danych osobowych w celach rekrutacyjnych. Wi臋cej o przetwarzaniu danych dowiesz si臋 tutaj. (wymagane)
Zobacz r贸wnie偶