Full - stack .NET Developer (Senior)

Polska

23525 - 24128 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielko艣膰 firmy
25 - 49
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
Pracodawca nie ma 偶adnych wymaga艅 technologicznych
Miasta
Warszawa
Jako Next Technology Professionals wspieramy specjalist贸w IT w znajdywaniu nowej pracy. Jeste艣my agencj膮 rekrutacyjn膮 - na rynku dzia艂amy od prawie 7 lat i mamy za sob膮 ponad 600 przeprowadzonych proces贸w rekrutacyjnych, kt贸re zako艅czy艂y si臋 sukcesem. Indywidualne podej艣cie, s艂owno艣膰 oraz regularna komunikacja-tymi warto艣ciami kierujemy si臋 w ka偶dym procesie.

Projekt:聽

Naszym klientem jest mi臋dzynarodowa firma, kt贸ra swoj膮 siedzib臋 ma w Nowym Jorku. Ich g艂贸wnym produktem jest platforma internetowa, kt贸ra 艣ledzi i udost臋pnia kody kupon贸w od sklep贸w i sprzedawc贸w internetowych.

Obecnie poszukujemy 2 Full -stack Developer贸w, kt贸rzy do艂膮cz膮 do dw贸ch r贸偶nych zespo艂贸w.聽

Jest to g艂贸wna platforma klienta - zesp贸艂 odpowiada za jako艣膰 oraz funkcjonalno艣膰 strony.
Zesp贸艂 zajmuje si臋 integracj膮 z innymi systemami - tworzy portal z kuponami zgodnie z potrzebami konkretnego klienta.聽
Stosunek pracy na frontend vs backend to oko艂o 30% do 70%.

Stack technologiczny:聽.NET 6, JavaScript/TypeScript, Angular/React, MS SQL, Azure.

Zespo艂y:聽聽Sk艂adaj膮 si臋 z聽 Mid oraz Senior Developer贸w. W sk艂ad zespo艂u wchodz膮 r贸wnie偶 Scrum Master i聽 Prodact Owner.
Metodyka pracy:聽Scrum.聽

Model wsp贸艂pracy:聽100% zdalnie

Wynagrodzenie:聽40 $ netto/h (B2B)

Dost臋pno艣膰:聽3 miesi膮ce okresu wypowiedzenia jest akceptowalne.聽

Wymagania
Wymagania:

co najmniej聽5-letnie do艣wiadczenie聽komercyjne w pracy z .NET;
co najmniej聽2-letnie do艣wiadczenie聽komercyjne w pracy z JavaScript/ TypeScript;
znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego na poziomie umo偶liwiaj膮cym komunikacj臋 z zespo艂ami angloj臋zycznymi - B2.
Proces rekrutacyjny:

Homework (wykonanie zadania zajmuje oko艂o 2-3 h)
Rozmowa techniczno-biznesowa (ok. 1h).
Oferujemy
Mo偶emy Ci zaproponowa膰:

zatrudnienie na podstawie B2B - bez urlop贸w;
wynagrodzenie wyp艂acane w $;
godziny pracy dostosowane do Twoich potrzeb;
roczn膮 premi臋 - 5% rocznych zarobk贸w;
bud偶et szkoleniowy - 3 h w tygodniu podczas pracy mo偶esz przeznaczy膰 na szkolenia;
bud偶et do przystosowania domowego biura.
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶