Remote Java Developer

Polska

20800 - 28000 PLN

Poziom
Senior
Umowa
B2B
Wielko艣膰 firmy
250 - 499
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
Java:
Mile widziane
Spring:
Hibernate:
Kubernetes:
SQL:
microservices:
Miasta
Zdalnie, Warszawa
Opis
Poszukiwany profil: Java Engineer (mid/senior)聽
Opis stanowiska / Czym b臋dziesz si臋 zajmowa艂?聽
  • projektowanie i implementowanie zmian w systemie p艂atno艣ci聽
  • wsp贸艂praca z zespo艂em w celu definiowania i tworzenia nowych funkcjonalno艣ci聽
  • integracja wewn臋trznego i zewn臋trznego API聽
  • realizacja i wsparcie test贸w kodu, wydajno艣ci, do艣wiadczenia u偶ytkownika聽
  • usuwanie b艂臋d贸w, poprawa jako艣ci i dba艂o艣膰 o najlepsze praktyki in偶ynierii oprogramowania聽
  • aktywny udzia艂 w rozwoju zar贸wno pod wzgl臋dem technologicznym jak i produktowym聽
Wymagania techniczne:聽
  • minimum 4 lata do艣wiadczenia w obszarze rozwoju system贸w IT聽
  • praktyczna znajomo艣膰 zagadnie艅 zwi膮zanych z projektowaniem aplikacji rozproszonych: API, caching, kolejki komunikat贸w, microservices聽
  • do艣wiadczenie programistyczne - JavaEE, Spring, SpringBoot聽
  • umiej臋tno艣膰 modelowania danych w bazach relacyjnych i NoSQL oraz interfejs贸w API (OpenAPI)聽
Mile widziane:聽
  • znajomo艣膰 framework quarkus znajomo艣膰 platformy AWS oraz 艣rodowiska Docker聽
  • umiej臋tno艣膰 programowania w Kotlin聽
  • do艣wiadczenie ze wsp贸艂czesnymi dobrymi praktykami w procesie rozwoju oprogramowania: wzorce projektowe, konteneryzacja, automatyzacja wdro偶e艅, zarz膮dzanie zmian膮聽
  • znajomo艣膰 zagadnie艅 z obszaru finans贸w (billing, rating, fraud management)聽
Wymagania kompetencyjne:聽
  • Analityczne zaci臋cie,聽
  • Samodzielno艣膰 i dobra organizacja czasu pracy,聽
  • Umiej臋tno艣膰 dzielenia si臋 wiedz膮,聽
  • Zaanga偶owanie,聽
  • Poczucie humoru ;)聽
Rodzaj umowy /czas pracy/ wynagrodzenie:聽
  • B2B聽
  • Pe艂ny wymiar czasu pracy (praca zdalna lub hybrydowa) / elastyczne godziny pracy聽
  • Pakiety socjalne lub bonusy:聽
  • 25 p艂atnych dni wolnych do wykorzystania w roku,聽
  • Pakiet 5 lub 10 dodatkowych dni wolnych w roku za przepracowane lata pracy,聽
  • Bud偶et szkoleniowy,聽
  • Zni偶ki na us艂ugi,聽
  • Multisport,聽
  • Pakiet medyczny,聽
  • Ubezpieczenie na 偶ycie,聽
  • Zaj臋cia z j臋zyka angielskiego聽
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶