.NET/Sitecore Developer

Kogifi Digital sp. z o.o.

26880 - 33600 PLN

Regular
Senior
Umowa
B2B
Wielkość firmy
50 - 99
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
C#:
Senior
.NET:
Senior
ASP.NET:
Senior
Sitecore:
Senior
JSS:
Mile widziane
SXA:
Miasta
Zdalnie, Białystok, Wrocław, Bielsko Biała

Jesteśmy Kogifi - skupiamy wokół siebie najlepszych developerów i ciekawe, rozwojowe projekty. Dołącz do naszego zespołu, podziel się swoją wiedzą i rozpocznij przygodę w prężnie rozwijającej się firmie. Celem Kogifi jest przekucie wizjonerskich pomysłów w rzeczywiste projekty. Nasi pracownicy to wyspecjalizowani eksperci w dostarczaniu konsumentom doświadczenia z zakresu IT. Posiadamy dużo projektów zewnętrznych oraz realizujemy się wewnątrz Kogifi.

Rozszerzamy grono developerów. Poszukujemy specjalistów na stanowisko Sitecore Developera!

Lokalizacja: 100% zdalnie (możliwość korzystania z biura we Wrocławiu, Białymstoku, Bielsku Białej)

Widełki: Regular (120-160 PLN)/Senior (160-200PLN)

Zatrudnienie: kontrakt B2B

Czego oczekujemy?

  • Praktycznej znajomości platformy .NET i umiejętności programowania w języku C#
  • Znajomości platfromy Sitecore, ASP.NET
  • Znajomości języka angielskiego (B2)

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość SXA, JSS
  • Znajomość tematyki e-Commerce

Twoje obowiązki:

  • Tworzenie aplikacji na platformie .NET, w tym aplikacji w oparciu o Sitecore
  • Utrzymanie istniejących aplikacji i ich dalszy rozwój
  • Podnoszenie kwalifikacji w ramach znajomości platformy Sitecore
  • Współpraca z zespołami klientów na całym świecie

A co dodatkowo?

  • Trening i pomoc w uzyskaniu certyfikacji Sitecore
  • Udział w eventach branżowych związanych z platformą Sitecore/, w tym Sitecore Symposium (dla najlepszych)
  • Pracę zdalną, jeśli jednak wolisz pracę zespołowa zapraszamy do naszych biur we Wrocławiu, Bielsku Białej czy Białymstoku, z zawsze dobrą kawą 😉
  • Z nami rozwiniesz skrzydła, stawiamy na Twój rozwój dofinansowujemy zajęcia z języka angielskiego i wspieramy zdobywanie nowych umiejętności.
  • Program poleceń pracowniczych
  • Kafeteria MyBenefit
  • Nowoczesne, klimatyzowane biura z w pełni wyposażoną kuchnią (napoje, słodycze, owoce – do wyboru, do koloru)
  • Integrację! Lubimy to. Jesteśmy zgranym zespołem, który robi ogromny wkład w super sprawę.

Jak wygląda nasz proces rekrutacyjny?

             1. Rozmowa rekrutacyjna online (screening) – 30 min.

             2. Rozmowa techniczna online – 1,5h

             3. Witamy na pokładzie!

Na każdym etapie możesz liczyć na szczery feedback 😊

Czekamy na Ciebie!

Wyślij CV
Jeszcze nikt nie wziął udziału w tej rekrutacji. Zostań pierwszym kandydatem
Wypełnienie formularza oraz przesłanie CV oznacza zgodę na przetwarzanie przez WORK4.DEV zawartych w nim danych osobowych w celach rekrutacyjnych. Więcej o przetwarzaniu danych dowiesz się tutaj. (wymagane)