Senior Frontend Developer (React)

Polska

19200 - 24800 PLN

Poziom
Senior
Umowa
B2B
Wielkość firmy
1+
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
JavaScript:
Mile widziane
TypeScript:
React:
Jest:
gitlab:
Miasta
Zdalnie, Kraków
Opis

Informacje o projekcie:
  • Projekt: rozwój aplikacji umożliwiającej podpisywanie dokumentów w sposób elektroniczny, zapewniający bezpieczeństwo i pewność autentyczności
  • Praca zdalna: 100% zdalna
  • Lokalizacja biura: Kraków
  • Tech stack: React, JavaScript/TypeScript, Jest, JSLint, Gitlab, Assana, Sentry
  • Budżet: B2B: 950 – 1250 PLN net + VAT/dzień (20/26 dni płatnego urlopu)
  • Forma współpracy: B2B
  • Długość kontraktu: czas nieokreślony
  • Start: w zależności od preferencji
  • Język projektu: angielski
Zakres zadań:
  • Praca w zespole odpowiedzialnym za rozwój produktu umożliwiającego podpisywanie dokumentów w elektroniczny sposób
  • Współpraca w środowisku międzynarodowym
  • Praca w zespole składającym się z doświadczonych architektów, backend developerów, frontend developerów, testerów oraz project managera
  • Rozwój aplikacji przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii
  • Tech stack.: React, JavaScript/TypeScript, Jest, JSLint, Assana, GitLab, Sentry
  • Code review
Czego oczekujemy:
  • Minimum 5-letniego doświadczenia zawodowego w komórce IT
  • Bardzo dobrej znajomości React
  • Bardzo dobrej znajomości JavaScript/TypeScript
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2+
Oferujemy:
  • Cykliczne szkolenia wewnętrzne
  • Budżet szkoleniowy 6000 zł
  • Zdalne lekcje języka angielskiego w trakcie pracy
  • 20/26 dni płatnego urlopu
  • Elastyczne godziny pracy
  • Sprzęt dostosowany do potrzeb i formy pracy (Mac, Linux, Windows)
  • Komfortowe biuro w Krakowie z dostępem do parkingu
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.