Remote Full-stack .NET Developer (FinTech)

15000 - 21000 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielkość firmy
500 - 999
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
C#:
Mile widziane
TypeScript:
JavaScript:
Entity Framework:
Angular:
React:
Git:
Docker:
Kubernetes:
Azure:
SQL:
HTML:
CSS:
.NET:
microservices:
Zdalnie, Katowice, Kielce, Kraków, Łódź, Trójmiasto, Warszawa
Opis
🟠 Co jest dla nas ważne?

Ludzie tworzący Onwelo. Pracujemy w gronie doświadczonych profesjonalistów. Ważne są dla nas interakcje między pracownikami dążące do wymiany wiedzy i nauki w praktyce. Dzięki temu wszyscy, którzy do nas dołączają, mogą mieć pewność szybkiego rozwoju.

🟠W jaki sposób dbamy o pracowników?

Dajemy im możliwość realizowania ciekawych projektów dla polskich, jak i zagranicznych firm oraz dostęp do najnowszych technologii, dbając jednocześnie o zachowanie równowagi pomiędzy życiem zawodowym a osobistym.

🟠 Ciekawe projekty?

Czekają na Ciebie projekty z branż fin-tech, automotive oraz związane z systemami ERP. Dołącz do zespołu doświadczonych programistów, aby tworzyć ciekawe rozwiązania z wykorzystaniem najnowszych technologii i efektywnie rozwijać swoją karierę w programowaniu.

Zakres obowiązków:
  • Projektowanie rozwiązań przy użyciu C#
  • Dbanie o jakość dostarczanego kodu źródłowego
  • Tworzenie oprogramowania, współpracując z doświadczonymi programistami
  • Projektowanie i konsultowanie proponowanych rozwiązań
  • Aktywne uczestnictwo w code review
  • Realizowanie testów jednostkowych i integracyjncyh
  • Tworzenie dokumentacji technicznej rozwiązań

Wymagania:
  • Posiadasz minimum 3 lata doświadczenia komercyjnego w programowaniu
  •  Znasz C#, .NET, ASP.NET MVC, Entity Framework/Core
  • Możesz pochwalić się znajomością technologii front-endowych tj. HTML, CSS, oraz znajomością frameworku React lub Angular
  • W swojej pracy używałeś/-aś systemu kontroli wersji – Git
  • Pracowałeś/-aś z różnymi bazami danych, masz doświadczenie z SQL
  • Masz doświadczenie w pracy w Agile
  • Znasz język angielski na poziomie komunikatywnym
  • Masz doświadczenie w pracy z Docker i Kubernetes

Dowiedz się, jak skorzystasz, będąc w Onwelo:
  • Wybierzesz wygodną dla Ciebie formę zatrudnienia
  • Otrzymasz możliwość korzystania z elastycznych godzin pracy
  • Potrzebujesz pracować zdalnie? Jesteśmy otwarci!
  • Zaoszczędzisz czas na dojazdach – pracuj w naszym atrakcyjnie zlokalizowanym biurze w jednym z 6 miast w Polsce
  • Rozwiniesz swoje umiejętności, współpracując z doświadczonymi ekspertami
  • Będziesz pracować z wykorzystaniem nowych technologii
  • Uzyskasz dostęp do szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Weźmiesz udział w ciekawych projektach dla polskich i międzynarodowych klientów
  • Będzie na Ciebie czekać przyjazne i komfortowe środowisko pracy
  • Integracje firmowe pozwolą Ci na bliższe poznanie zespołu
  • Zabezpieczysz swoją przyszłość, korzystając z dodatkowego ubezpieczenia na życie
  • Z prywatną opieką medyczną zadbasz o zdrowie swoje i swoich bliskich
  • Karta MultiSport Plus umożliwi Ci prowadzenie aktywnego trybu życia
Proces rekrutacyjny

1. Rozmowa HR
2. Zadanie
3. Rozmowa Techniczna + rozmowa z Hiring Managerem
4. Informacja zwrotna i decyzja o zatrudnienia
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.