Starszy programista python

Do 28800 PLN

Poziom
Senior
Umowa
B2B
Wielkość firmy
1 - 9
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
Python:
Mile widziane
Django:
Flask:
Docker:
python3:
Miasta
Zdalnie
Opis
STARSZY PROGRAMISTA PYTHON

Klient: sektor publiczny, projekt związany z cyfryzacją

Forma zatrudnienia: B2B

Stawka: do 180 PLN netto+VAT/h

Czas trwania projektu: 12 miesięcy

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w pracy na stanowisku programisty Python, zdobyte w ciągu ostatnich 10 lat, obejmujące co najmniej;
  • Znajomość i doświadczenie z technologiami:
  • Python 3.x;
  • frameworku Django 2, Flask oraz biblioteki klasy ORM (Object-Relational Mapping);
  • systemu UNIX;
  • Docker;
  • jednego ze środowisk IDE (np.: PyCharm);
  • webserwisy REST opcjonalnie także SOAP;
  • umiejętność konfiguracji środowiska CI (np. Jenkins);
  • systemu wersjonowania GIT.
  • dodatkowo: znajomość Elasticsearch, RabbitMQ, Celery, Redis, framework: Falcon, FastAPI.

Zakres obowiązków:

  • Wytwarzanie wydajnego, skalowalnego oraz stabilnego oprogramowania;
  • Uczestnictwo w projektowaniu i wytwarzaniu nowych funkcjonalności pokrytych testami jednostkowymi oraz integracyjnymi;
  • Wsparcie w diagnozie problemów i optymalizacji działania produkcyjnego systemu, który operuje na bardzo dużych wolumenach danych;
  • Udział w optymalizacji procesu wytwarzania oprogramowania: Continous Integration, zapewnienie jakości, dobór technologii;
  • Praca zgodna z metodyką SCRUM (udział w spotkaniach: Daily SCRUM, Review Meeting, Retrospective, Planning Meeting);
  • Wykonywanie code review;
  • Wsparcie dla procesu – git-flow;
  • Szacowanie pracy w ramach przyszłych projektów;
  • Coaching w ramach małych zespołów;
  • Kierowanie małymi zespołami wytwórczymi (do 5 osób);
  • Aktywny udział w wewnątrz-zespołowej wymianie wiedzy:
  • udział w szkoleniach technicznych;
  • przygotowywanie krótkich szkoleń wewnętrznych dla pozostałych członków zespołu;
  • opisywanie tips&tricks na Confluence.
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.