Linux SysAdmin z kierunkiem rozwoju DevOps

Poziom
Senior
Umowa
B2B
Wielko艣膰 firmy
50 - 99
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
Python:
Mile widziane
Bash:
Linux:
Apache Kafka:
Kubernetes:
gnu:
apache:
nginx:
dns:
server:
elasticsearch:
Miasta
Zdalnie
Opis
Opis firmy

Jeste艣my jedn膮 z najszybciej rozwijaj膮cych si臋 firm HR Tech SaaS w Europie. Wspieramy sukces ponad 300 000 pracownik贸w z takich firm jak Jeronimo Martins, Allegro, 呕abka, Play, Polsat Plus Group, Nationale Nederlanden, Allianz i innych.

Opis stanowiska

Aktualnie do naszego zespo艂u technicznego poszukujemy osoby do roli: Linux SysAdmin (z kierunkiem rozwoju DevOps Engineer), kt贸ry chce mie膰 realny wp艂yw na rozw贸j, utrzymanie i zarz膮dzanie infrastruktur膮 produkcyjn膮, rozwojow膮 i testow膮 HCM Deck.

Co Ci oferujemy?

  • Mo偶liwo艣膰 pracy w biurze (Tarn贸w/Krak贸w), hybrydowo lub zdalnie (spotykamy si臋 艣rednio 2 razy w miesi膮cu w naszym biurze w Tarnowie)
  • 17400-21600 PLN netto + VAT/miesi膮c na kontrakcie B2B lub 14500-18000 PLN brutto/miesi膮c na CoE,
  • Benefity: dofinansowanie do karty Multisport i prywatne ubezpieczenie zdrowotne
  • Elastyczne godziny pracy, w tym codzienne, og贸lnofirmowe godziny cichej pracy i r贸wnowaga mi臋dzy 偶yciem zawodowym a prywatnym

Czym b臋dziesz si臋 zajmowa膰 w HCM Deck:

  • Administracja i rozw贸j infrastruktury jednego produktu opartej o nowoczesne rozwi膮zania jak: IaC, Kubernetes, serwery chmurowe, mikroserwisowa architektura aplikacji
  • Automatyzacja proces贸w wdro偶eniowych i utrzymania
  • Bie偶膮ce zarz膮dzanie systemami w zakresie utrzymania ich dzia艂ania i wsparcia dla bie偶膮cych zg艂osze艅
  • Diagnozowanie i rozwi膮zywanie problem贸w
  • Tworzenie narz臋dzi do usprawniania i monitorowania pracy system贸w
  • Weryfikacja i tworzenie wewn臋trznych standard贸w i procedur
  • Jeste艣my na etapie automatyzacji ca艂ej infrastruktury, migracji do chmury, wi臋c mo偶esz spodziewa膰 si臋 ciekawych i rozwojowych聽 wyzwa艅 z tym zwi膮zanych

Jakich kwalifikacji szukamy:

  • Co najmniej 4-letnie do艣wiadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomo艣膰 system贸w z rodziny GNU/Linux
  • Dobra znajomo艣膰 zagadnie艅 sieciowych
  • Do艣wiadczenie w utrzymywaniu aplikacji webowych / baz danych PostgreSQL聽
  • Znajomo艣膰 serwer贸w Nginx, Apache
  • Znajomo艣膰 architektury i konfiguracji serwer贸w HTTP, DNS, poczty
  • Znajomo艣膰 system贸w backupu i archiwizacji danych
  • Znajomo艣膰 j臋zyka polskiego na poziomie B2 oraz j臋zyka angielskiego na poziomie B2.

Dodatkowym atutem b臋dzie:

  • Znajomo艣膰 narz臋dzi CI/CD takich jak: Gitlab i Jenkins
  • Znajomo艣膰 Kubernetesa i zagadnie艅 konteneryzacji
  • Do艣wiadczenie w automatyzacji proces贸w zarz膮dzania za pomoc膮 Ansible i Terraform聽
  • Umiej臋tno艣膰 programowania w j臋zyku Python i Bash
  • Mile widziane: znajomo艣膰 Elasticsearch, Kafka
  • Do艣wiadczenie z systemami monitorowania i ich konfiguracj膮

Dodatkowe informacje

Czego mo偶esz si臋 spodziewa膰 w trakcie procesu rekrutacji:

  1. Wst臋pna rozmowa z rekruterem, podczas kt贸rej om贸wimy kr贸tko rol臋 i nasze wzajemne oczekiwania.
  2. Rozmowa z dwoma wsp贸艂pracownikami, podczas kt贸rej chcieliby艣my dowiedzie膰 si臋 wi臋cej o Twoim do艣wiadczeniu i kwalifikacjach聽
  3. Finalna rozmowa z Head of Engineering i People Partnerem, podczas kt贸rej chcieliby艣my dowiedzie膰 si臋 wi臋cej o Tobie jako osobie i lepiej Ci臋 pozna膰.
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶