MID/SENIOR JAVA DEVELOPER

Polska

16800 - 25200 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielkość firmy
1+
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
Java:
Mile widziane
Spring Boot:
Miasta
Olsztyn, Poznań, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław
Opis
TWOJA ROLA I PROJEKT:
Projekt dotyczy rozwoju systemów automatycznej likwidacji szkody w firmie ubezpieczeniowej. Aplikacja budowana jest od podstaw w oparciu o architekturę hexagonalną z wykorzystaniem najnowszych wersji sprawdzonych technologii jak Spring Boot, Java Corretto, Angular 12 lub Vue.
Głównym założeniem projektu jest, kiedy klient zgłasza szkodę poprzez formularze na stronie WWW na podstawie zaimplementowanych reguł biznesowych system przetwarza zgłoszenie i następuje automatyczna wypłata świadczenia (samolikwidacja).

Zespół: kierownicy projektów, analitycy, programiści, testerzy.

Wiodące technologie: Java Corretto, Spring Boot, Angular 12 lub Vue,

Współpraca B2B,
stawka: do 150 pln/h netto.

TWOJE ZADANIA:
  • Projektowanie (Architektura) oraz implementacja zmian (kodu).
  • Analiza wymagań i wykonalności prac, określanie pracochłonności.
  • Rewizja kodu.
  • Współpraca z zespołem Architektów, Analityków, Deweloperów, QA, DBA oraz DevOps.
  • Aktualizacja dokumentacji technicznej (Enterprise Architect).'

DOŁĄCZ DO #DECERTOTEAM JEŚLI:
  • Masz min. 3-letnie doświadczenie w projektach opartych o technologie Java.
  • Znasz na poziomie zaawansowanym Spring Boot.
  • Znasz dobre praktyki tworzenia kodu.
  • Swobodnie komunikujesz własne pomysły.
  • Cenisz sobie współpracę w Zespole.
SUPER, JEŚLI:
Znasz technologie takie jak Angular lub Vue.

CZEKA NA CIEBIE:
  • Tryb pracy: zdalny + 1x w miesiącu spotkanie w biurze (Warszawa, ul. Senatorska).
  • Budżet rozwojowy 2000,- pln netto / rok.
  • Finansowane certyfikaty Oracle i Microsoft.
  • Doświadczony zespół z dużym know-how.
  • Opieka medyczna, Karta sportowa i Ubezpieczenie na życie.
  • Wewnętrzne szkolenia techniczne (i nie tylko).
  • Płaska struktura, wpływ na działania firmy.
  • Innowacyjne programy wyjazdów integracyjnych.

Kontaktujemy się z każdym Kandydatem i zawsze dajemy feedback!

Poznaj nas i dołącz do #DecertoTeam
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.