Senior PHP Developer

Next Technology Professionals sp. z o.o.

3000 - 6000 PLN

Regular
Umowa
Umowa o pracę
Wielkość firmy
1+
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
Pracodawca nie ma żadnych wymagań technologicznych
Miasta
Zdalnie

Jako Next Technology Professionals wspieramy specjalistów IT w znajdowaniu nowej pracy. Jesteśmy agencją rekrutacyjną - na rynku działamy od prawie 7 lat i mamy za sobą ponad 600 przeprowadzonych procesów rekrutacyjnych, które zakończyły się sukcesem. Indywidualne podejście, słowność oraz regularna komunikacja - tymi wartościami kierujemy się w każdym procesie.

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Senior PHP Developer (Symfony)

Projekt / Branża: Startup z branży fintech z UK, zajmujący się obszarem płatności online - platforma umożliwiająca m.in. otwieranie e-portfeli, przewalutowanie, dokonywanie płatności transgranicznych.
Stack technologiczny:  PHP 8, Symfony5, MySQL, Docker, CI/CD, Azure
Metodyka pracy: Scrum
Model współpracy: 100% zdalnie
Wynagrodzenie: do 6 000 EUR
Płatne dni wolne od świadczenia usług: 38 dni
Dostępność: Akceptujemy kandydatów z 3-miesięcznym okresem wypowiedzenia

Zakres obowiązków / Responsibilities

  • Projektowanie, utrzymanie i rozbudowa aplikacji
  • Projektowanie architektury opartej o mikroserwisy i integrację z usługami
  • Udział w tworzeniu CI/CD
  • Współtworzenie kluczowej dokumentacji technicznej
  • Dbanie o wysoką jakość kodu
  • Uczestnictwo w cyklicznych spotkaniach teamu

Oczekujemy/ We expect

●  4+ lat doświadczenia w dewelopmencie (może warto dać tutaj 4+ skoro budżet mniejszy)
●  2+ lat doświadczenia z Symfony/Laravel
●  Znajomość technologii: PHP (Symfony5), MySQL, RabbitMQ, Redis, git, Docker
●  Znajomość narzędzi i podejść CI/CD
●  Angielski na poziomie B2+/C1

Oferujemy / We offer

●  Zatrudnienie w oparciu na B2B + 38 płatnych dni wolnych od świadczenia usług
●  Elastyczne godziny pracy
●  Pracę w 100% zdalną
●  Budżet szkoleniowy
●  Lekcje języka angielskiego
●  Sprzęt: laptop, monitor
●  Dużą swobodę decyzyjną
●  Doświadczony zespół seniorów

Proces rekrutacyjny:

1. Rozmowa techniczna z Team Lead (sesja pytanie - odpowiedź, brak live codingu)
2. Spotkanie z CTO

Wyślij CV
Jeszcze nikt nie wziął udziału w tej rekrutacji. Zostań pierwszym kandydatem
Wypełnienie formularza oraz przesłanie CV oznacza zgodę na przetwarzanie przez WORK4.DEV zawartych w nim danych osobowych w celach rekrutacyjnych. Więcej o przetwarzaniu danych dowiesz się tutaj. (wymagane)