Python Developer (Regular)

Polska

8000 - 15000 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielkość firmy
50 - 99
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
Pracodawca nie ma żadnych wymagań technologicznych
Miasta
Kraków

Nasz Klient zapewnia graczom z całego świata roz(g)rywkę na najwyższym poziomie. Zespół tworzą ludzie, przed którymi świat gier nie ma żadnych tajemnic. Ta firma nie jest wielką korporacją – to firma rodzinna, której stali się częścią. Rynek gier mobilnych dynamicznie się zmienia, dlatego zawsze starają się być o krok dalej, by sprostać potrzebom graczy. Poszukują specjalistów, którzy pomogą im w osiągnięciu tego celu i podejmą wyzwanie! Chcesz tworzyć najnowsze rozwiązania backendowe na potrzeby gier mobilnych? Chcesz budować rozwiązania bazujące na takich technologiach jak Python3, Flask, Docker z wykorzystaniem infrastruktury w chmurze AWS? To stanowisko czeka na Ciebie.

Nr referencyjny: 4P202012/20120016

Obowiązki

  • Rozwój, optymalizacja i utrzymywanie platformy systemów backendowych opartych o mikroserwisy
  • Tworzenie i rozwój narzędzi monitorujących tworzone systemy
  • Bezpośrednia współpraca z zespołami tworzącymi gry i wspomaganie ich pracy

Wymagania

  • 2+ doświadczenia na stanowisku programisty
  • Pasja do tworzenia oprogramowania o najwyższej jakości
  • Dobra znajomość Pythona (Flask)
  • Znajomość JavaScript i C++
  • Znajomość technik i narzędzi:
    • Unit testing
    • Continuous Integration
    • GIT
  • Znajomość SQL i umiejętność projektowania relacyjnych baz danych
  • Doświadczenie w projektowaniu i implementacji serwisów RESTowych
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i chęć do pomocy ludziom wokół
  • Chęć do nauki nowych technologii i ciągłego doskonalenia się

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z Amazon Web Services lub podobną usługą hostingową
  • Doświadczenie w pracy z bazami typu NoSQL (np. Redis)
  • Doświadczenie w pracy nad aplikacjami webowymi
  • Znajomość systemu Linux na poziomie wystarczającym do wykonywania podstawowych prac administracyjnych

Oferujemy

  • Umowę dopasowujemy do Ciebie - wybierasz pomiędzy umową o pracę a B2B
  • Pracę w branży gier - brak dress codu, fajni ludzie, przyjazna atmosfera
  • Organizujemy wyjazdy na konferencje branżowe oraz szkolenia
  • Regularnie spotkamy się na imprezach integracyjnych, zarówno zespołowych jak i ogólnofirmowych
  • Pakiet benefitów socjalnych w postaci:
    • karty sportowej
    • opieki medycznej
    • lekcji językowych
    • kawy, owoców i popcornu w firmowej kuchni
  • Wspieramy bycie fit! Dopłacamy Ci za przyjazd rowerem do pracy
  • Możesz pracować zdalnie do 2 dni w tygodniu, w porozumieniu z przełożonym i z osobami, z którymi bezpośrednio współpracujesz
  • Praca w siedzibie firmy w Krakowie, w nowoczesnym biurowcu z tarasem widokowym na dachu i świetną kuchnią na parterze

Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.