Microsoft Systems Administrator

6500 - 9000 PLN

Regular
Umowa
Umowa o prac臋
Wielko艣膰 firmy
1+
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
powershell:
Regular
linux:
Regular
vmware:
Regular
hyper-v:
Regular
active-directory:
Regular
microsoft-exchange:
Regular
windows-server:
Miasta
Gliwice
Opis
ZADANIA:

  • Instalowanie, konfigurowanie, zarz膮dzanie聽i obs艂uga aplikacji oraz system贸w opartych na platformie Microsoft Windows
  • Zapewnienie profesjonalnego wsparcia us艂ug biznesowych (2./3. linia wsparcia)
  • Rozwi膮zywanie problem贸w, obs艂uga incydent贸w i zg艂osze艅 serwisowych
  • Wdra偶anie monitoringu i zmian
  • Przygotowanie dokumentacji w j臋zyku angielskim
  • Wsp贸艂praca z mi臋dzynarodowymi zespo艂ami

OCZEKUJEMY:

  • Do艣wiadczenia w pracy z Microsoft Windows Server 2012 - 2019, Microsoft Exchange 2013
  • Do艣wiadczenia w administrowaniu Active Directory
  • Do艣wiadczenia z wirtualizacj膮 (Hyper-V, VMWare)
  • Otwarto艣ci do pracy w mi臋dzynarodowym 艣rodowisku
  • Bardzo dobrej znajomo艣ci j臋zyka angielskiego
  • Mile widziane: znajomo艣膰 system贸w Linux/Unix, tworzenie skrypt贸w w PowerShell,聽do艣wiadczenie z MS Azure i MS 365, znajomo艣膰 j臋zyka niemieckiego

OFERUJEMY:

  • Regularne szkolenia (r贸wnie偶 certyfikowane)
  • Dost臋p do platform Udemy oraz Pluralsight
  • Kursy j臋zykowe
  • Kafeteryjny system benefit贸w
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Karnet sportowy
  • Supernowoczesne biuro w centrum Gliwic -聽 fun room, chillout room,
  • parking,聽elektrycznie regulowane biurka, 2-3 monitory
  • Elastyczne godziny pracy
  • Mo偶liwo艣膰 pracy zdalnej
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶