Senior JAVA Developer

Wielko艣膰 firmy
1+
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
Docker:
Regular
java-8+:
Regular
spring-boot:
Regular
jpa:
Regular
sql:
Regular
git:
Regular
linux:
Regular
xml:
Regular
xslt:
Miasta
Gliwice
Opis
ZADANIA:

  • Rozw贸j oraz tworzenie nowych funkcjonalno艣ci w najwa偶niejszej aplikacji聽w mi臋dzynarodowej Grupie ista
  • Uczestniczenie we wdro偶eniu i integracji
  • z naszym 艣rodowiskiem IT oraz monitoringu system贸w
  • Rozw贸j automatyzacji test贸w i dalszy rozw贸j infrastruktury CI / CD

OCZEKUJEMY:

  • Do艣wiadczenie w tworzeniu aplikacji w JAVA
  • Silnej orientacji technologicznej聽w przedstawionym tech - stacku
  • Praktycznego do艣wiadczenia w zwinnych metodach pracy (np. Scrum lub Kanban)
  • Umiej臋tno艣ci pracy w zespole i otwarto艣ci na prac臋 w mi臋dzynarodowym 艣rodowisku
  • Bardzo dobrej znajomo艣ci j臋zyka angielskiego (B2+)
  • Mile widziana znajomo艣膰 j臋zyka niemieckiego

OFERUJEMY:

  • Regularne szkolenia (r贸wnie偶 certyfikowane)
  • Dost臋p do platform Udemy oraz Pluralsight
  • Kursy j臋zykowe
  • Kafeteryjny system benefit贸w
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Karnet sportowy
  • Supernowoczesne biuro w centrum Gliwic -聽 fun room, chillout room,
  • parking, elektrycznie regulowane biurka, 2-3 monitory
  • Elastyczne godziny pracy
  • Mo偶liwo艣膰 pracy zdalnej
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶