Test Automation Engineer

Wielko艣膰 firmy
1+
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
selenium:
Regular
gitlab:
Regular
xml:
Regular
REST:
Regular
json:
Regular
linux:
Regular
postman:
Regular
protractor:
Regular
sql:
Miasta
Gliwice
Opis
ZADANIA:

  • Wdra偶anie automatycznych test贸w oprogramowania dla najwa偶niejszej aplikacji w mi臋dzynarodowej Grupie ista
  • Tworzenie i wykonywanie przypadk贸w testowych
  • Praca z dokumentacj膮 testow膮
  • Optymalizacja test贸w
  • Aktywne uczestniczenie w procesie rozwoju聽i modyfikacji aplikacji

OCZEKUJEMY:

  • Min. 4 lata do艣wiadczenia w zakresie projektowania oraz automatyzacji test贸w
  • Do艣wiadczenie w testowaniu aplikacji napisanych w JAVA
  • Umiej臋tno艣ci pracy w zespole i otwarto艣ci na prac臋 w mi臋dzynarodowym 艣rodowisku
  • Bardzo dobrej znajomo艣ci j臋zyka angielskiego
  • Mile widziana znajomo艣膰 j臋zyka niemieckiego

OFERUJEMY:

  • Regularne szkolenia (r贸wnie偶 certyfikowane)
  • Dost臋p do platform Udemy oraz Pluralsight
  • Kursy j臋zykowe
  • Kafeteryjny system benefit贸w
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Karnet sportowy
  • Supernowoczesne biuro w centrum Gliwic -聽 fun room, chillout room,
  • parking, elektrycznie regulowane biurka, 2-3 monitory
  • Elastyczne godziny pracy
  • Mo偶liwo艣膰 pracy zdalnej
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶