Senior Java Developer

Polska

25600 - 29400 PLN

Poziom
Senior
Umowa
B2B
Wielko艣膰 firmy
250 - 499
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
Java:
Senior
spring boot:
Senior
SOAP/REST:
Senior
Oracle:
Regular
Angular:
Mile widziane
Docker:
Miasta
Zdalnie

Poszukujemy Senior Java Developera do firmy ubezpieczeniowej, a nie do konkretnego zespo艂u lub projektu.聽

Zadania:

  • Tworzenie nowych funkcjonalno艣ci, od projektowania systemu do kodowania,聽

  • Zmiany w istniej膮cych systemach,聽

  • Refactoring istniej膮cego kodu,聽

  • Wsparcie obs艂ugi b艂臋d贸w produkcyjnych,聽

  • Konsultacje w zakresie architektury wdra偶anych rozwi膮za艅,聽

  • Dbanie o jako艣膰 kodu.聽

Wymagania:聽

  • Min. 5 lat do艣wiadczenia,聽

  • Znajomo艣膰 Java 8+, Spring Boot 2.x,聽聽SOAP/REST, do艣wiadczenie w wytwarzaniu aplikacji webowych

  • Do艣wiadczenie w pracy z bazami danych opartymi na Oracle

Mile widziane:聽

  • Angular 6+ / Docker / Kubernetes / Ansible / NoSQL

Oferta:聽

  • 100% zdalnie lub hybrydowo聽聽(Warszawa)

  • Wsp贸艂praca: zdecydowanie d艂ugofalowa聽聽

  • Stawka: 150-175 PLN netto/h +VAT聽聽/B2B

Wy艣lij CV
Jeszcze nikt nie wzi膮艂 udzia艂u w tej rekrutacji. Zosta艅 pierwszym kandydatem
Wype艂nienie formularza oraz przes艂anie CV oznacza zgod臋 na przetwarzanie przez WORK4.DEV zawartych w nim danych osobowych w celach rekrutacyjnych. Wi臋cej o przetwarzaniu danych dowiesz si臋 tutaj. (wymagane)
Zobacz r贸wnie偶