Backend PHP Developer

Polska

5500 - 11000 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielkość firmy
25 - 49
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
Pracodawca nie ma żadnych wymagań technologicznych
Miasta
Poznań
GAMIVO - rewolucyjny, najszybciej rozwijający się  rynek produktów cyfrowych prowadzonych przez graczy i dla graczy.
Jeśli chcesz zacząć swoją przygodę z branżą gamingową to jest właśnie to miejsce. Aktualnie poszukujemy:

Miejsce pracy: Poznań

ZADANIA, KTÓRE NA CIEBIE CZEKAJĄ:

●      rozwój platformy e-commerce

●      dostarczanie rozwiązań według specyfikacji biznesowej

●      utrzymywanie systemu oraz platformy

●      współpraca z innymi działami przy rozwiązywaniu problemów i wdrażaniu nowych funkcjonalności

●      integrowanie partnerów biznesowych oraz technicznych

DOŁĄCZ DO NAS, JEŚLI:

●      programujesz w języku PHP i cieszy Cię obiektowa ewolucja języka,

●      znasz Symfony lub przynajmniej jeden framework PHP,

●      wiesz, co to jest MVC, dziedziczenie i fabryka abstrakcyjna,

●      masz doświadczenie z relacyjnymi bazami danych i słyszałeś o ORM,

●      potrafisz tworzyć REST API,

●      znasz dowolny system kontroli wersji,

●      znasz język angielski na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznych,

●      przejawiasz inicjatywę, zaangażowanie, chcesz poszerzać swoje umiejętności i wiedzę,

●       masz poczucie humoru i nie przeszkadza Ci bardzo swobodna atmosfera pracy

MILE TAKŻE JEST PRZEZ NAS WIDZIANE, JEŚLI:

●      zaawansowana wiedza bazodanowa, optymalizacja zapytań i indeksów,

●      doświadczenie w środowisku Docker,

●      znajomość technologii RabbitMQ, ElasticSearch, Redis,

●      doświadczenie z frameworkiem Angular i/lub językiem TypeScript

MAMY DLA CIEBIE:

●      pracę w młodym zespole,

●      biuro w centrum miasta, w którym panuje luźna atmosfera i brak oficjalnego dress code’u,

●      zniżkę na zakup gier i produktów dostępnych na platformie,

●      free food day, no limited coffee,

●      imprezy integracyjne,

●      dostęp do unikalnej wiedzy wewnątrz organizacji i współpracę z wybitnymi ekspertami i partnerami biznesowymi z całego świata,

●      elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej,

●      kartę multisport,

●      umowę o pracę lub inną preferowaną formę zatrudnienia np. B2B

Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.