Senior Salesforce Developer

Polska

18000 - 22000 PLN

Poziom
Senior
Umowa
B2B
Wielko艣膰 firmy
250 - 499
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
visualforce:
Regular
apex:
Regular
salesforce:
Miasta
Warszawa
Opis
Opis stanowiska:
Tworzenie nowych rozwi膮za艅 opartych o platform臋 Salesforce
Wsparcie analityczne w obszarze Salesforce
Integracja Salesforce z innymi systemami zewn臋trznymi
Zapewnienie dobrych praktyk oraz standard贸w dotycz膮cych jako艣ci wytwarzanych rozwi膮za艅
Analiza wymaga艅 biznesowych

Wymagania:
Co najmniej 4 lata do艣wiadczenia we wdra偶aniu produkt贸w Salesforce w roli developera / analityka
Do艣wiadczenie w projektowaniu, tworzeniu i integracji produkt贸w Salesforce z systemami zewn臋trznymi
Bardzo dobra znajomo艣膰 Apex / Visualforce / Lightning Component Framework
Do艣wiadczenie w implementacji proces贸w biznesowych
Do艣wiadczenie w projektowaniu modelu danych
Wykszta艂cenie wy偶sze, preferowane informatyczne
Wysoko rozwini臋te umiej臋tno艣ci analitycznego my艣lenia oraz samodzielnego rozwi膮zywania problem贸w
Mile widziane:
Certifkaty Salesforce (Platform Developer I, Platform Developer II)
Co najmniej dobra znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego

Oferujemy:
Uczestnictwo w r贸偶norodnych projektach z dost臋pem do najnowszych wzorc贸w technicznych i biznesowych
Wynagrodzenie adekwatne do do艣wiadczenia i kwalifikacji
Elastyczne formy wsp贸艂pracy: kontrakt B2B lub umowa o prac臋
Stabilne warunki zatrudnienia, d艂ugoterminow膮 wsp贸艂prac臋
Benefity: Medicover (rozszerzony ze stomatologi膮), FitProfit
Finansowanie certyfikat贸w
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶