Programista Unity 3D [mid]

Polska

7000 - 10000 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielko艣膰 firmy
25 - 49
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
Pracodawca nie ma 偶adnych wymaga艅 technologicznych
Miasta
Bielsko Bia艂a
4Experience to studio aplikacji multimedialnych oraz gier wykorzystuj膮cych technologi臋 VR/AR. Jednak przede wszystkim, jeste艣my zgranym, blisko 30-osobowym zespo艂em, kt贸ry zdecydowanie lubi to, czym si臋 zajmuje na co dzie艅. :)
Nasze biuro znajduje si臋 w bogatym kulturalnie i krajobrazowo mie艣cie na Podbeskidziu - Bielsku-Bia艂ej. Dzia艂amy na rynku ju偶 5 lat i mamy na swoim koncie uko艅czonych 150+ mi臋dzynarodowych projekt贸w.
Do sta艂ej wsp贸艂pracy poszukujemy kolejnych聽Programist贸w Unity, kt贸rzy b臋d膮 z nami kreowa膰 wirtualn膮 i rozszerzon膮 rzeczywisto艣膰.
Sprawd藕 nas na聽www.4Experience.co

Nasza oferta:
  • Kontrakt B2B (lub umowa zlecenie)
  • Dodatek relokacyjny dla kandydat贸w zmieniaj膮cych miejsce zamieszkania
  • Elastyczne godziny pracy i mo偶liwo艣膰 cz臋艣ciowej pracy zdalnej (2 dni w tygodniu)
  • System premiowy
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej (z Medical Assistance i zni偶kami na us艂ugi dentystyczne:))
  • Cykliczne szkolenia wewn臋trzne i dzielenie si臋 wiedz膮
  • Mi臋dzynarodowe, r贸偶norodne projekty (na PC / urz膮dzenia mobilne / gogle VR - zerknij w nasze聽portfolio)
  • 艢cie偶ka kariery (wynagrodzenie i awanse dostosowane s膮 do kompetencji oraz stanowiska)
  • Gwarantowana 艣wietna atmosfera w biurze i integracja zespo艂u
  • Zdrowe/s艂odkie przek膮ski i napoje
  • Bezp艂atny car&bike parking bezpo艣rednio przy biurze
  • Chillout room z grami planszowymi i konsolowymi, og贸lnodost臋pn膮 biblioteczk膮 firmow膮
Twoje zadania:
  • Tworzenie aplikacji multimedialnych oraz gier w silniku Unity
  • Udzia艂 w tworzeniu architektury projektu
  • Dzielenie si臋 wiedz膮
  • Tworzenie dokumentacji
  • Code review, czyszczenie kodu i optymalizacja
Cechy idealnego kandydata:
  • Bardzo dobra znajomo艣膰 C#
  • Znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego na poziomie B2 (must have)
  • 3+ lat do艣wiadczenia komercyjnego, sko艅czony przynajmniej jeden projekt
  • Umiej臋tno艣膰 pracy w zespole oraz komunikatywno艣膰
  • Dobra znajomo艣膰 system贸w kontroli wersji
  • Umiej臋tno艣膰 dobrego rozplanowania pracy
  • Dyspozycyjno艣膰 w wymiarze pe艂nego etatu, gotowo艣膰 do podj臋cia pracy w Bielsku-Bia艂ej (woj. 艣l膮skie)
Dodatkowe umiej臋tno艣ci:
  • Wiedza z zakresu projektowania architektury projektu
  • Znajomo艣膰 wzorc贸w projektowych i zasad OOP
  • Umiej臋tno艣膰 rozwi膮zywania problem贸w i poszukiwania niestandardowych rozwi膮za艅
  • Umiej臋tno艣ci w zakresie optymalizacji kodu
  • Zrozumienie specyfiki r贸偶nych platform
  • Umiej臋tno艣膰 pisania dokumentacji
  • Do艣wiadczenie w tworzeniu gier/aplikacji w technologii VR/AR
Mile widziane:
  • Wykszta艂cenie wy偶sze na kierunku informatyka lub pokrewnym
  • Umiej臋tno艣膰 pisania shader贸w
  • Znajomo艣ci sklep贸w takich jak GooglePlay, AppStore, OculusStore, itd.
  • Znajomo艣膰 SCRUM
  • Znajomo艣膰 innych silnik贸w
  • Umiej臋tno艣膰 pracy z bazami danych
Je艣li jeste艣 zainteresowany / zainteresowana, b膮d藕 masz dodatkowe pytania - napisz 艣mia艂o na聽jobs@4experience.co聽tytu艂em wiadomo艣ci聽PROGRAMISTA UNITY3D.
Przy zg艂oszeniu za艂膮cz swoje聽CV聽i opcjonalnie portfolio.

Do us艂yszenia!
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶