Administrator Sieci Komputerowej

Tricomp Sp. z o.o.

Regular
Umowa
Umowa o prac臋
Wielko艣膰 firmy
1+
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
Pracodawca nie ma 偶adnych wymaga艅 technologicznych
Miasta
Warszawa

Tricomp 艣wiadczy profesjonalne us艂ugi telekomunikacyjne i IT.

Nasze us艂ugi obejmuj膮 kompleksowe doradztwo, pocz膮wszy od planowania

a sko艅czywszy na technicznej implementacji, outsourcingu telekomunikacyjnym i IT, jak r贸wnie偶 ca艂o艣ciowym zarz膮dzaniu projektem.

聽Prowadzimy projekty w Polsce oraz w Afryce.

Obecnie poszukujemy os贸b na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Zarz膮dzanie i konfiguracja sieci LAN / WAN

  • Administrowanie infrastruktur膮 serwerow膮 opart膮 na systemach Windows, Exchange

  • Administrowanie urz膮dzeniami sieciowymi Mikrotik, Cisco聽聽

  • Zapewnienie ci膮g艂o艣ci powierzonych us艂ug, system贸w oraz infrastruktury

  • Dob贸r sprz臋tu pod kontem zapotrzebowania

  • Bezpo艣rednia wsp贸艂praca z Biurem Obs艂ugi Klienta przy realizacji otrzymanych zlece艅

Wymagania:

  • Znajomo艣膰 zagadnie艅 sieci LAN oraz technologii VoIP

  • Znajomo艣膰 infrastruktury IT

  • Znajomo艣膰 system贸w Windows Server oraz Active Directory

  • Umiej臋tno艣膰 pracy w zespole

  • Energia i zaanga偶owanie w prac臋

  • Znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Znajomo艣膰 router贸w Mikrotik, Switch Cisco

Oferujemy:

聽聽聽聽聽聽聽聽 Zatrudnienie w oparciu o umow臋 o prac臋,

聽聽聽聽聽聽聽聽 Realizacj臋 ciekawych projekt贸w,

聽聽聽聽聽聽聽聽 Przyjazn膮 atmosfer臋 pracy

Prosimy o za艂膮czenie klauzuli: 鈥濿yra偶am zgod臋 na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezb臋dnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustaw膮 z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)鈥 oraz zamieszczenie nazwy stanowiska w tytule wiadomo艣ci.

Jeszcze nikt nie wzi膮艂 udzia艂u w tej rekrutacji. Zosta艅 pierwszym kandydatem
Wype艂nienie formularza oraz przes艂anie CV oznacza zgod臋 na przetwarzanie przez WORK4.DEV zawartych w nim danych osobowych w celach rekrutacyjnych. Wi臋cej o przetwarzaniu danych dowiesz si臋 tutaj. (wymagane)