Instalatorzy okablowania strukturalnego w Afryce

Tricomp Sp. z o.o.

Regular
Umowa
Umowa zlecenie
Wielkość firmy
1+
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
Pracodawca nie ma żadnych wymagań technologicznych
Miasta
Świat

Tricomp świadczy profesjonalne usługi telekomunikacyjne i IT.

Nasze usługi obejmują kompleksowe doradztwo, począwszy od planowania

a skończywszy na technicznej implementacji, outsourcingu telekomunikacyjnym i IT, jak również całościowym zarządzaniu projektem.

 Prowadzimy projekty w Polsce oraz w Afryce.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Wykonanie okablowania dla systemów: LAN, CCTV, kontroli dostępu do obiektu oraz dla kontroli pojazdów przy głównej bramie;

  • Wykonanie szkieletowego okablowania światłowodowego w obiekcie.

  • Wykonanie i zakończenie okablowania miedzianego F/UTP do gniazdek na ścianach i we floorboxach oraz zainstalowanych urządzeń wewnątrz i na zewnątrz budynku;

  • Przygotowanie pomieszczenia głównej serwerowni – od etapu instalacji okablowania po estetyczne wykończenie;

  • Adaptacja pomieszczeń pośrednich na okablowanie, zlokalizowanych na co drugim piętrze w obrębie dwunastokondygnacyjnego budynku;

  • Testy zainstalowanego okablowania oraz oznaczenie go dostarczonymi etykietami;

  • Sporządzenie dokumentacji wykonanej sieci.

Wymagania:

  • Znajomość zagadnień dotyczących instalacji okablowania strukturalnego,

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Energia i zaangażowanie w pracę

  • Dopuszczalne jest zgłoszenie od kompletnej ekipy roboczej

Oferujemy:

  • Dokumentację, na podstawie której realizowane będą prace oraz wsparcie menedżera projektu,

  • Umowę na projekt,
  • Transport, zakwaterowanie i wyżywienie,
  • Realizację ciekawych projektów,
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)” oraz zamieszczenie nazwy stanowiska w tytule wiadomości.

Wyślij CV
Jeszcze nikt nie wziął udziału w tej rekrutacji. Zostań pierwszym kandydatem
Wypełnienie formularza oraz przesłanie CV oznacza zgodę na przetwarzanie przez WORK4.DEV zawartych w nim danych osobowych w celach rekrutacyjnych. Więcej o przetwarzaniu danych dowiesz się tutaj. (wymagane)