Junior/Regular Fullstack Developer

4IT Solutions

6000 - 12000 PLN

Poziom
Junior
Regular
Umowa
B2B
Wielkość firmy
1+
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
Java:
Junior
JavaScript/Typescrip:
Junior
SQL:
Junior
ORM (np. Hibernate):
Junior
Miasta
Zdalnie

Poszukujemy Fullstack Developera dla jednego z naszych klientów świadczących usługi audytorskie, konsultingowe, podatkowe, doradztwa finansowego i zarządzania ryzykiem klientom z sektora publicznego i prywatnego działającym w różnych branżach.

Na początek konkrety:​

  • Możliwa forma współpracy: B2B
  • Stawka: 50 - 90 PLN/h
  • Tryb pracy: Zdalnie

Zakres obowiązków:

  • Programista junior/regular/regular+
  • Polski solidny klient (Firma ubezpieczeniowa)
  • Projekt dostarczany przez firmę z wielkiej czwórki
  • Utrzymanie istniejących aplikacji działających w środowiskach produkcyjnych

Wymagania:

  • Co najmniej rok doświadczenia komercyjnego
  • Dobra znajomość Java, JavaScript/TypeScript, XML
  • Dobra znajomość dowolnej technologii ORM (np. JPA/Hibernate)
  • Dobra znajomość języka SQL,
  • Umiejętność modelowania baz danych.

Mile widziane:

  • Znajomość wzorców projektowych
  • Znajomość Spring, Swagger, Angular, RabbitMQ/Kafka
  • Znajomość HTML, CSS, SOAP, REST
  • Doświadczenie z bazą Oracle
  • Znajomość Eclipse/IntelliJ, Maven3, Gradle, GIT
  • Znajomość procesu wytwarzania oprogramowania
  • Znajomość narzędzia Enterprise Architect
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.