FULL STACK DEVELOPER (JAVA, ANGULAR)

Polska

Do 27200 PLN

Poziom
Senior
Umowa
B2B
Wielkość firmy
1+
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
Java:
Mile widziane
Angular:
Miasta
Warszawa
Opis
TWOJA ROLA I PROJEKT:
Projekt dotyczy projektu zewnętrznego dla klienta z branży ubezpieczeń. Nowa osoba, która dołączy będzie odpowiedzialna za rozwój i utrzymanie systemu produktowego wraz z frontendem sprzedażowym.
Zespół: 8 programistów Java, dodatkowo pracę zespołu wpiera 1 analityk i 1 tester.

Wiodące technologie:
System produktowy:
  • Java11, Spring Boot, Spring 5, Hibernate 5, Spring MVC, Spring Security, SoapApi, ActiveMQ, RestAPI,
  • Spock, JSP, FOP, Oracle, VueJ,
System sprzedażowy:
  • Angular14, RxJS, Spring Boot, RestAPI
Ogólne zagadnienia:
  • Jenkins, JIRA, Kibana, GIT, Stash, Linux
Główne narzędzia: IntelliJ IDEA, Atlassian Jira i Bitbucket, Spock framework

Współpraca B2B,
stawka: do 160 zł/h netto.

TWOJE ZADANIA:
  • Implementacja rozwiązań aplikacji w technologii Java w proporcji 50% backend i 50% frontend. W  tym: 50% naprawa błędów (utrzymanie aplikacji). 40% rozwój aplikacji 10 % prowadzenie analiz systemowych wymagających kontaktu z biznesem.
DOŁĄCZ DO #DECERTOTEAM JEŚLI:
  • Posiadasz min. 5-letnie doświadczenie developerskie w projektach opartych o technologie Java.
  • Znasz Spring, Hibernate.
  • Znasz TypeScript, Angular na poziomie dobrym.
  • Znasz narzędzia CI/CD (w tym Git, JIRA, Jenkins, Maven, Intellij IDEA, Sonar, ELK) na poziomie bardzo dobrym.
  • Znasz Oracle SQL, SQL, PL/SQL, Web services (Soap i REST), JavaScript.
  • Znajomość JUnit, Spock.
  • Dbasz o wysoką jakość tworzonych rozwiązań.
  • Jesteś komunikatywny/a i samodzielny/a w działaniu.
  • Cenisz sobie współpracę w Zespole.
SUPER, JEŚLI:
  • Znasz HTML i CSS.
CZEKA NA CIEBIE:
  • Tryb pracy: hybrydowa – 3 dni z biura 2 dni pracy zdalnej (biuro Warszawa, Śródmieście)
  • Budżet rozwojowy 2000,- pln netto / rok.
  • Finansowane certyfikaty Oracle i Microsoft.
  • Doświadczony zespół z dużym know-how.
  • Opieka medyczna, Karta sportowa i Ubezpieczenie na życie na korzystnych warunkach.
  • Wewnętrzne szkolenia techniczne (i nie tylko).
  • Płaska struktura, wpływ na działania firmy.
  • Innowacyjne programy wyjazdów integracyjnych.

Kontaktujemy się z każdym Kandydatem i zawsze dajemy feedback!

Poznaj nas i dołącz do #DecertoTeam

APLIKUJ: https://decerto.recruitify.ai/job/FullstackDeveloperJavaAngular3?sourceId=706
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.