Sitecore Developer

Kogifi Digital

23520 - 30240 PLN

Regular
Senior
Umowa
B2B
Wielkość firmy
25 - 49
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
JavaScript. React.:
Senior
C#..NET. Sitecore:
Regular
TypeScript. JSS:
Mile widziane
Miasta
Zdalnie

Cześć, jesteśmy Kogifi - małą 40-osobową firmą, o poziomej strukturze, realizującą projekty w dziedzinie e-commerce, transformacji cyfrowej, platform zarządzania treścią CMS, CRM oraz systemów ERP dla zagranicznych klientów, do którego grona należą m.in. Alcatel Lucent Enterprise, British Council czy Mercedes-Benz Polska.

Sitecore to nasza kluczowa platforma! Obecnie posiadamy srebrną odznakę i robimy wszystko, aby zdobyć złotą. Mamy zespoły w pełni zdalne w Polsce, ale współpracujemy również z programistami z innych krajów.

Rozszerzamy grono developerów. Dołącz do zespołu KOGIFINAUTÓW!

Otwieramy rekrutację na stanowisko Sitecore Developera!

Lokalizacja: 100% zdalnie

Seniority: Mid/Senior

Widełki: do 180 PLN

Zatrudnienie: kontrakt B2B

Idealnie się znajdziesz w tej roli jeśli:

  • Posiadasz doświadczenie w pracy z platfromą Sitecore (minimum 2 lata)
  • Masz kilkuletnie doświadczenie w pracy z JavaScript i React
  • Posiadasz wiedzę z .NET i umiejętności z C#, ASP.NET MVC, REST API
  • Sprawnie komunikujesz się w języku angielskim (B2)
  • Posiadasz doświadczenie w pracy z metodykami Agile, takimi jak Scrum

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość JSS, Sitecore xConnect i xDB, TypeScript
  • Znajomość tematyki e-Commerce

O projekcie:

Projekt realizowany jest dla naszego globalnego klienta z branży energetycznej.

Twoje obowiązki:

  • Rozwijanie wewnętrznej platformy naszego klienta (www stworzone w JSSie), dodawanie nowych funkcjonalności, utrzymywanie istniejących, integracja Sitecore z usługami zewnętrznymi. Praca z Sitecore 9.3
  • Dostarczanie dobrej jakości i testowalnego kodu zgodnie ze standardami branżowymi wzorców projektowania i najlepszych praktyk w zakresie tworzenia stron internetowych
  • Tworzenie nowych interfejsów użytkownika
  • Budowa integracji między systemami

Co dodatkowo możemy zaoferować?

  • Trening i pomoc w uzyskaniu certyfikacji Sitecore
  • Udział w eventach branżowych związanych z platformą Sitecore/, w tym Sitecore Symposium (dla najlepszych)
  • Pracę w 100 % zdalną
  • Z nami rozwiniesz skrzydła, stawiamy na Twój rozwój dofinansowujemy zajęcia z języka angielskiego i wspieramy zdobywanie nowych umiejętności.
  • Program poleceń pracowniczych
  • Kafeteria MyBenefit
  • Integrację! Lubimy to. Jesteśmy zgranym zespołem, który robi ogromny wkład w super sprawę.

Jak wygląda nasz proces rekrutacyjny?

1. Rozmowa rekrutacyjna online (screening) – 30 min

2. Rozmowa techniczna online – ok. 45 minut

3. Witamy na pokładzie!

Na każdym etapie możesz liczyć na szczery feedback 😊

Jeśli szukasz nowej pracy/wyzwania i chciałbyś/chciałabyś dowiedzieć się więcej o ofercie to zapraszam do kontaktu przez LinkedIn lub pod adresem kkowal@kogifi.com.

Czekamy na Ciebie!

Wyślij CV
Jeszcze nikt nie wziął udziału w tej rekrutacji. Zostań pierwszym kandydatem
Wypełnienie formularza oraz przesłanie CV oznacza zgodę na przetwarzanie przez WORK4.DEV zawartych w nim danych osobowych w celach rekrutacyjnych. Więcej o przetwarzaniu danych dowiesz się tutaj. (wymagane)