Java Developer

Regular
Umowa
B2B
Wielko艣膰 firmy
250 - 499
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
Java:
Senior
Oracle:
Regular
Angular:
Regular
Docker:
Regular
openshift:
Regular
intellij:
Regular
spring-boot:
Regular
sql:
Miasta
Pozna艅
Projekt jest zwi膮zany z systemem p艂atno艣ci pomi臋dzy oddzia艂ami w grupie kapita艂owej. Dotyczy mi臋dzy innymi zmian back-endowych system贸w pod wzgl臋dem rozlicze艅 i p艂atno艣ci walutowych. Pojawiaj膮 si臋 tak偶e projekty wewn臋trzne, dotycz膮ce p艂atno艣ci i p艂ynno艣ci 艣r贸ddziennej.

Zadania:
  • tworzenie nowych funkcjonalno艣ci do system贸w p艂atniczych,
  • usprawnianie systemu w obszarach przelew贸w, transakcji za pomoc膮 karty, p艂atno艣ci sr贸ddziennych i transakcji walutowych,
  • implementacja zaawansowana - integracja z innymi systemami.
Oczekiwania:
  • min. 3 lata do艣wiadczenia jako Java Developer,
  • bardzo dobra znajomo艣膰: Java 8+, SpringBoot, Angular 8, Oracle,
  • znajomo艣膰 architektury mikroserwisowej (osadzona na OpenShift),
  • znajomo艣膰 bazy danych SQL,
  • znajomo艣膰 IntelliJ,
  • umiej臋tno艣膰 wykonywania test贸w automatycznych/ jednostkowych.
Co mo偶esz zyska膰?
  • prac臋 w 100% zdaln膮, po okresie pandemii cz臋艣ciowo z biura w Poznaniu,
  • elastyczny czas pracy,
  • kart臋 MultiSport,
  • opiek臋 medyczn膮 - LuxMed,
  • dost臋p do platformy e-learningowej (Treehouse),
  • program polece艅,
  • program przygotowuj膮cy do wyst膮pie艅 publicznych (na meetup鈥檃ch i konferencjach),
  • imprezy integracyjne i charytatywne.
Zapraszam do aplikowania!

Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶