Programista PHP

Polska

12800 - 14400 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielko艣膰 firmy
250 - 499
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
PHP7:
Regular
PostgreSQL:
Regular
Symfony:
Regular
sql:
Miasta
Warszawa
Nexio Management Sp. z o.o. (www.nexio.pl) jest firm膮 doradczo-wdro偶eniow膮 bran偶y IT. Posiadamy do艣wiadczenie we wdra偶aniu nast臋puj膮cych system贸w: CRM, ERP, Biling, Order Management, Middleware. Wsp贸艂pracujemy z czo艂owymi producentami oprogramowania. Do naszych partner贸w nale偶膮 firmy takie jak: Oracle, Ericson, Amdocs i Quadient. Najwi臋cej projekt贸w realizujemy w bran偶y telekomunikacyjnej, finansowej i mediowej.

Aktualnie w zwi膮zku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy do naszych zespo艂贸w do艣wiadczonych Programist贸w PHP zorientowanych na dalszy rozw贸j.聽Wsp贸艂pracuj膮c z nami masz okazj臋 uczestniczy膰 w rozwojowych projektach prowadzonych dla najwi臋kszych polskich i mi臋dzynarodowych firm.

Opis stanowiska:
  • Projektowanie, analiza i implementacja rozwi膮za艅 zgodnie z wymaganiami
  • Projektowanie i optymalizacja baz danych
  • Dostarczanie rozwi膮za艅 zgodnych z dobrymi praktykami in偶ynierii oprogramowania
  • Tworzenie dokumentacji
  • Testowanie oprogramowania
  • Praca w metodyce Scrum
Wymagania:
  • Minimum 3 lata do艣wiadczenia w programowaniu z wykorzystaniem PHP5/7
  • Dobra znajomo艣膰 jednego z Framework贸w (Symfony, Zend, Falcon)
  • Znajomo艣膰 SQL oraz baz danych (PostgreSQL, MySQL)
  • Znajomo艣膰 wzorc贸w projektowych
  • Mile widziana znajomo艣膰 Java Script oraz Ajax
  • Dobra znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego
  • Umiej臋tno艣膰 analitycznego my艣lenia i samodzielnego rozwi膮zywania problem贸w
Oferujemy:
  • Udzia艂 w projektach z dost臋pem do najnowszych wzorc贸w technicznych i biznesowych
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiej臋tno艣ci i zaanga偶owania w prac臋 (stawka do 750z艂/dzie艅 netto+vat)
  • Elastyczne formy wsp贸艂pracy: umowa o prac臋 lub kontrakt B2B
  • Pakiet benefit贸w (Medicover rozszerzony o stomatologi臋, FitProfit)
  • Finansowanie certyfikat贸w
  • Przyjazn膮 atmosfer臋 pracy w zgranym zespole
  • Stabilno艣膰 zatrudnienia

Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶