Senior Full-Stack Developer

Next Technology Professionals sp. z o.o.

32000 - 37000 PLN

Regular
Senior
Umowa
B2B
Wielkość firmy
1+
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
Pracodawca nie ma żadnych wymagań technologicznych
Miasta
Zdalnie

Next Technology Professionals jest certyfikowaną agencją rekrutacyjną, która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko

Senior Full-Stack Developera.

Projekt / Branża: Aplikacja z branży energii odnawialnych, która na rynku zagranicznym uzyskała status Jednorożca.
Stack technologiczny: Node.js (Express.js, Appolo), React.js, GraphQL, Postgres, Docker, AWS cloud, Kubernetes, GitHub, Slack, CircleCI
Metodyka pracy: Agile
Model współpracy: 100% zdalnie
Wynagrodzenie: do 37 000 PLN + VAT
Dostępność: Akceptujemy kandydatów z 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia
Ilość wakatów: 1
Zespół: 6-osobowy zespół Senior Full-Stack Developerów

Zakres obowiązków / Responsibilities

● projektowanie i wdrażanie usług produktowych przy użyciu Node.js, React i GraphQL;
● tworzenie oraz ulepszanie CI/CD pipelines;
● uczestnictwo w cyklicznych spotkaniach teamu;
● tworzenie dokumentacji technicznej;
● code review.

Oczekujemy/ We expect

● doświadczenie w tworzeniu usług API i projektowaniu baz danych;
● min. 5-letnie doświadczenie w programowaniu frontendowym;
● min. 2-letnie doświadczenie w pracy z Node.js;
● min. 3-letnie doświadczenie w React.js;
● angielski na poziomie B2+ (międzynarodowy zespół).

Oferujemy / We offer

● elastyczne godziny pracy;
● kartę sportową Multisport;
● prywatną opiekę medyczną Luxmed;
● budżet szkoleniowy;
● dwa razy w roku workshopy w jednym z europejskich miast (Monachium, Praga, etc.);
● duży knowledge transfer - praca z seniorami;
● sprzęt: praca na najnowszych Macach.

Proces rekrutacyjny:

1. rozmowa zapoznawcza;
2. spotkanie techniczne.

Wyślij CV
Jeszcze nikt nie wziął udziału w tej rekrutacji. Zostań pierwszym kandydatem
Wypełnienie formularza oraz przesłanie CV oznacza zgodę na przetwarzanie przez WORK4.DEV zawartych w nim danych osobowych w celach rekrutacyjnych. Więcej o przetwarzaniu danych dowiesz się tutaj. (wymagane)