enior QA Engineer (Unreal Engine - VR Project)

Polska

22400 - 25600 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielkość firmy
25 - 49
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
Pracodawca nie ma żadnych wymagań technologicznych
Miasta
Zdalnie, Warszawa
Next Technology Professionals jest certyfikowaną agencją rekrutacyjną, która przedstawia swoim klientom najlepszych specjalistów IT.

Dla naszego klienta poszukujemy kandydata na stanowisko:

Senior QA Engineer (Unreal Engine)

Miejsce pracy: 100% zdalnie lub do wyboru hybrydowo z biura w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu

Branża: Software Engineering (Klient końcowy to rozpoznawalna marka VR / AR z USA)

Start: zgodnie z okresem wypowiedzenia

Forma współpracy: bezpośrednio u naszego Klienta, B2B, full-time, długofalowo

Wynagrodzenie: 140 - 160zł netto + VAT / h

Zespół / projekt: naszym klientem jest firma produktowa IT realizująca projekt dla amerykańskiego klienta z obszaru nowoczesnych mediów / rozwiązań VR (kilka lat na rynku). Produkt / projekt dotyczy przeprowadzania testów sprzętu VR (z naciskiem na Unreal Engine). Ten konkretny projekt to prace nad drugą wersją produktu, czyli gogli VR/AR dla branży medycznej, deweloperskiej. Team już jest, potrzebujemy kolejnej osoby (aktualnie po stronie naszego Klienta to 7 osób w teamie, całościowo to 20-30 osób). PM jest od Klienta końcowego i zarządza całym projektem.

Szanse rozwojowe: tworzenie nowych funkcjonalności, możliwość uczestnictwa w ciekawym, nowoczesnym projekcie, mając przy tym sporo zabawy i poczucia, że Twoje sugestie i praca mają znaczenie i przyczyniają się do poprawy funkcjonowania produktu.

Stack technologiczny firmy: Bash, C#, Python, C++, Unreal, Unity
Zakres obowiązków / Responsibilities
Testowanie funkcjonowania i renderowania grafiki w okularach
Weryfikowanie, czy warstwa graficzna funkcjonuje zgodnie z oczekiwaniami podczas użytkowania urządzenia,
Testowanie interfejsu i samego urządzenia, a nie tylko konkretnej aplikacji – testowanie odbywa się na nakładce Android Devices, która jest specjalnie napisana pod urządzenia w C++ (Unreal Engine, C++)
Tworzenie / doskonalenie nowych / istniejących funkcjonalności, aby spełnić wymagania funkcjonalne / niefunkcjonalne i zapewnić płynną pracę platformy (produktu)
Gotowość do dzielenia się wiedzą, ale także jej przyjmowania - proponowanie rozwiązań jest zawsze mile widziane, byś czuł(a), że masz wpływ na funkcjonowanie produktu i Twoje pomysły są poważnie brane pod uwagę :)
Oczekujemy/ We expect
5+ lat w  QA / Automatyzacji Testów
3+ lat w developmencie w Unreal Engine
1+ roku w developmencie C++
Znajomości narzędzi kontroli wersji --> Subversion, Git lub Perforce
Silnego skillu w zakresie analizy kodu, doszukiwania i debuggowania
Angielski na poziomie B2+ to konieczność (międzynarodowy team)
Mile widziane:

Doświadczenie w programowaniu na Androida
Tworzenie customowych aplikacji (nawet hobbystycznie, ale do pokazania)
Znajomość APIs i testowania SDK
Znajomość zagadnień z obszaru Game Engine Architecture
Oferujemy / We offer
Bardzo stabilne, transparentne i długofalowe zaangażowanie w jednej z najszybciej rozwijających się firm produktowych w Polsce w 2022 roku
Profesjonalne wsparcie NEXT w budowaniu ścieżki kariery
Rozwój zawodowy, uczestnictwo w najciekawszych i najbardziej innowacyjnych projektach na rynku, realizowanych dla klientów będących liderami w swoich branżach w Polsce i na świecie
Możliwość pracy zdalnej w 100%, lub częściowo z biura (sam decydujesz, jak Ci wygodnie)
Realny wpływ na rozwój produktu, "burze mózgów", teamplay, challenegowanie się nawzajem, by czuć rozwój w danym obszarze itd.
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.