Inżynier Elektronik - Power Electronics

Polska

13000 - 18000 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielkość firmy
50 - 99
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
Pracodawca nie ma żadnych wymagań technologicznych
Miasta
Kraków, Trójmiasto, Wrocław

Nasz Klient to firma z 35-letnim stażem na rynku, powstała z fascynacji i pasji do elektroniki. Firma prowadzi prace badawczo – rozwojowe w obszarze oświetlenia i zaawansowanej elektroniki (R&D), a także aktywnie pracuje nad projektami z wykorzystaniem Sztucznej Inteligencji (AI), Internetu Rzeczy (IoT), automatyki i robotyki. Nasz Klient jest największym polskim zakładem EMS (Electronics Manufacturing Services), natomiast w rankingu światowym plasuje się w okolicach 50 miejsca. Kompleksowo realizuje usługi produkcyjne (end-to-end) we współpracy z wiodącymi liderami elektroniki o zasięgu globalnym.

Nr referencyjny: 4P202303/23030001

Obowiązki

  • Projektowanie układów zasilania;
  • Projektowanie inwerterów mocy;
  • Nadzór nad projektami PCB.
  • Kontakt z klientem.

Wymagania

  • Wykształcenia wyższego elektronicznego lub pokrewnego;
  • Doświadczenia zawodowego na stanowisku inżyniera elektronika;
  • Doświadczenia w obszarze projektowania PCB, układów zasilania i przetwarzania energii, power electronics (do 1 kW);
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym (min. B2).

Oferujemy

  • Umowę o pracę bądź kontrakt B2B;
  • Pracę hybrydową;
  • Elastyczne godziny;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Opiekę medyczną;
  • Miejsce parkingowe w centrum Krakowa;
  • Zatrudnienie w ambitnym, doświadczonym i zgranym zespole :);
  • Możliwość rozwoju własnych umiejętności oraz praktycznego wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań;
  • Przyjemną i zarazem twórczą atmosferę pracy w firmie bez zbędnych regulaminów i konwenansów.

Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.