Front-End Developer Regular

Solvbot Sp. z o.o.

11100 - 17350 PLN

Regular
Umowa
B2B
Umowa o pracę
Umowa zlecenie
Wielkość firmy
10 - 24
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
JavaScript:
Regular
react.js:
Regular
REST API:
Miasta
Zdalnie, Kraków

Solvbot to start-up tworzący SaaS na pograniczu LegalTech i FinTech. Nasze produkty cieszą się dużym zainteresowaniem klientów w Polsce. W krótkim czasie staliśmy się liderem w branży oprogramowania dla Doradców Restrukturyzacyjnych a teraz wychodzimy na rynki zagraniczne. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Front-end Developer Regular

Co robimy?

➢ Tworzymy system, który usprawnia i upraszcza pracę w kancelarii Doradcy Restrukturyzacyjnego. Dzięki stworzonym przez nas algorytmom zawierającym elementy LegalTech i FinTech kancelarie przyspieszają bieg postępowań, pracownicy mogą łatwo i bezbłędnie przetwarzać dokumenty, doradcy mają pełny wgląd w działalność firmy a osoby i firmy przechodzące przez proces oddłużania lub restrukturyzacji mają pewność, że ich sprawy są w dobrych rękach.

➢ Nasze oprogramowanie SaaS zbudowane zostało na back-endzie w Django i front-endzie z React JS (REST API). Część stron jest w Django Template Language / Jinja.

➢ Używamy ustandaryzowanej biblioteki komponentów Metronic oraz webpack i scss.

Kogo szukamy?

✓ jesteś osobą samodzielną i odpowiedzialną – umiesz zauważyć i zdiagnozować problem oraz zaproponować rozwiązanie, lub poprosić o pomoc,

✓ chcesz brać udział w całym procesie tworzenia oprogramowania i mieć realny wpływ na produkt,

✓ chętnie dzielisz się swoją wiedzą oraz lubisz pracować w zespole,

✓ nie boisz się wyzwań, nowych technologii, ciągłej nauk, rozwoju i zmian,

✓ posiadasz min. 3 lata doświadczenia jako Front-End Developer,

✓ znasz język angielski na poziomie minimum B1.

Wymagania techniczne

✓ znajomość React.js,

✓ doświadczenie w pracy z REST API,

✓ praktyczna znajomość Vanilla JS,

✓ znajomość narzędzi do testowania: Jest, react-testing-library lub podobne,

✓ znajomość CSS3, SCSS i HTML5.

Mile widziane:

✓ doświadczenie z Django Template Language/ Jinja.

Zakres obowiązków:

✓ projektowanie oraz implementacja nowych funkcjonalności,

✓ dbanie o UX podczas utrzymywania i rozwoju systemu,

✓ korzystanie z katalogu wzorcowych komponentów, utrzymywanie konsystencji i intuicyjności w systemie,

✓ współpraca z zespołem programistów back-end/ full-stack oraz innymi front-endowcami,

✓ tworzenie i utrzymywanie szablonów HTML w Django Template Language/ Jinja,

✓ pisanie testów jednostkowych i integracyjnych do swojego kodu,

✓ rozwój Dev-Ops front endu – CDN, caching, build pipeline, CI/CD.

Twoja praca będzie składać się w:

70% tworzenia nowych funkcjonalności/ 20% utrzymanie i naprawa bugów/ 10% spotkania.

Dołączysz do zespołu pracującego w metodologii Kanban, który dba o jakość kodu i infrastruktury za pomocą:

✓ code reviews, continous integration i continous deployment,

✓ testów jednostkowych (80% pokrycia frontend + backend),

✓ automatycznego monitoringu i raportowania błędów.

Co oferujemy?

✓ widełki: 9 200 – 14 400 PLN (UoP) lub 11 100 – 17 350 + VAT (B2B),

✓ pracę w modelu hybrydowym (min. 1 dzień w tygodniu w biurze) i elastyczne godziny pracy,

✓ formę współpracy dostosowaną do Twoich potrzeb (UoP lub B2B, pełny lub niepełny wymiar godzin),

✓ narzędzia: MacBook Pro oraz budżet na niezbędne akcesoria,

✓ benefity: prywatną opiekę medyczną LuxMed, kartę Multisport, dofinansowanie do szkoleń, wyjazdy oraz spotkania integracyjne, klub książki i inne,

✓ praca w centrum miasta (Zabłocie).

Jak wygląda proces rekrutacyjny?

Etap 1: Telefoniczna rozmowa z naszym IT rekruterem (ok. 30 min).

Etap 2: Weryfikacja techniczna w formie live codingu z naszym CTO (ok. 30 min).

Etap 3: Spotkanie bezpośrednie w biurze złożone z dwóch części: technicznej i rozmowy rekrutacyjnej (ok. 1,5 h).

Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.