Tester Automatyzujący

Polska

9450 - 16800 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielkość firmy
5000 - 9999
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
Atlassian Jira:
Mile widziane
Docker:
confluence:
testlink:
uml:
Miasta
Zdalnie, Warszawa
Dołączysz do naszego projektu wspierającego pioniera polskiej bankowości korporacyjnej.

Nasz zespół pracuje w metodologii Scrum, a praca jest w pełni zdalna.

💰Do 800 zł/dzień netto + VAT (B2B)
~12000 zł/miesiąc brutto (UoP)
💻Praca zdalna

Zadania:
  • Udział w projektach w obszarze bankowości korporacyjnej
  • Tworzenie i utrzymanie testów automatycznych
  • Tworzenie i rozwój frameworka testowego
  • Przeprowadzanie i analizę testów automatycznych
  • Nadzór nad obsługą oraz opracowywanie poprawek dla zgłoszonych błędów
  • Tworzenie i analizowanie raportów podsumowujących wyniki testów
  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji testowej
  • Współpracę przy utrzymywaniu standardów technologicznych, doskonalenie narzędzi i praktyk pracy zespołu
  • Współpracę z programistami i analitykami testów funkcjonalnych
  • Udział w opracowywaniu i rozszerzaniu metodologii testowania

O Tobie:
  • Min. 3 lata doświadczenia w automatyzacji testów
  • Znajomość UML, MS Office, Jira/Confluence oraz architektury mikrousług, takich jak Docker/Kubernetes
  • Mile widziana jest także znajomość Enterprise Architect
  • Doświadczenie w narzędziach takich jak JMeter, WebLoad, SoupUI, Protractor, Selenium WebDriver, Katalon, Test Link

Oferujemy:
  • Możliwość wymiany wiedzy i doświadczeń ze współpracownikami, zdobycie dodatkowych kwalifikacji oraz poszerzanie wiedzy
  • Networking, integracja z osobami o podobnych kompetencjach
  • Silosy wiedzy – Centra Kompetencyjne zostały stworzone również w celu gromadzenia wiedzy i nowinek z branży
  • Webinary oraz inne wydarzenia, wewnętrzne i zewnętrzne
  • Nowe i różnorodne możliwości rozwoju, wsparcie opiekunów biznesowych
  • Wsparcie ze strony Competence Center Managerów i Resource Managerów
  • Prestiżowe szkolenia prowadzone przez naszych Ekspertów – Ty i Twoi współpracownicy rozwijacie się w tym samym obszarze? Świetnie! Zebraną grupę skierujemy na zaawansowane szkolenia
  • ASTEK TEAM – działamy zespołowo, dbając jednocześnie o wsparcie jednostek, przede wszystkim zależy nam na Waszym rozwoju
  • Ciągła analiza bieżących trendów technologicznych i tworzenie podgrup kompetencyjnych – co gwarantuje łatwość w transferze między projektami

Jeśli masz doświadczenie w testowaniu automatycznym i spełniasz wymagania, zapraszamy do przesłania swojego CV!

O Nas
ASTEK Polska jest częścią dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy ASTEK. Specjalizujemy się w outsourcingu kadry IT i realizacji projektów informatycznych. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów dla liderów z obszarów bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, hi-tech, farmacji i logistyki w Polsce i za granicą.

🙋 Znasz osobę, która mogłaby być zainteresowana? Poleć nam znajomego i zgarnij bonus do 7000 zł! Szczegóły: https://lnkd.in/exGzzZdX
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.