Frontend Developer

HeyGuys Sp. Z o.o.

5000 - 8000 PLN

Regular
Umowa
B2B
Umowa o prac臋
Wielko艣膰 firmy
10 - 24
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
javascript:
Regular
wordpress:
Regular
html&css:
Miasta
Sosnowiec
Opis

FRONTEND DEVELOPER
Cze艣膰, mamy nadziej臋, 偶e czekamy w艂a艣nie na Ciebie! Z nami nie b臋dziesz si臋 nudzi膰, nasze projekty wymagaj膮 nad膮偶ania za bie偶膮cymi trendami na rynku. Do艂膮cz do naszego zespo艂u, razem b臋dziemy tworzy膰 i testowa膰 responsywne i nowoczesne aplikacje frontendowe. Dbamy przy tym o jako艣膰 tworzonych rozwi膮za艅.

Opis stanowiska

B臋dziesz odpowiedzialny za tworzenie i zarz膮dzanie stron internetowych oraz aplikacji webowych. Tworzenie stron internetowych g艂贸wnie opartych na CMS Wordpressa z wykorzystaniem autorskiego motywu, rozwijanie go i dostosowywanie do klient贸w. Znajdzie si臋 r贸wnie偶 miejsce na strony napisane z wykorzystaniem GatsbyJS, gdzie mile widziana jest znajomo艣膰 bibliotek takich jak GSAP i/lub Framer Motion. B臋dziesz dba艂 o czytelny kod, 艂adne animacje i przej艣cia na stronach internetowych oraz user-experience tak by ka偶da strona by艂a przyjazna i przejrzysta dla ich u偶ytkownik贸w. Wa偶nym elementem jest r贸wnie偶 umiej臋tno艣膰 debugowania i rozwi膮zywania problem贸w. W zamian oferujemy komfortowe warunki pracy i mo偶liwo艣膰 rozwoju umiej臋tno艣ci zapewniaj膮c m.in. dost臋p do p艂atnych kurs贸w.

Wymagania Obowi膮zkowe:

  • 聽聽聽聽聽聽聽聽 JavaScript
  • 聽聽聽聽聽聽聽聽 HTML&CSS (SASS/Tailwind)
  • 聽聽聽聽聽聽聽聽 GIT
  • 聽聽聽聽聽聽聽聽 Wordpress (podstawowa wiedza z zakresu PHP)
  • 聽聽聽聽聽聽聽聽 Team player
  • 聽聽聽聽聽聽聽聽 Umiej臋tno艣ci komunikacyjne
  • 聽聽聽聽聽聽聽聽 Rozwi膮zywanie problem贸w
  • 聽聽聽聽聽聽聽聽 J臋zyk angielski 鈥 czytanie dokumentacji technicznej oraz codzienna komunikacja w zespole
  • 聽聽聽聽聽聽聽聽 Minimum 2-3 letnie do艣wiadczenie na stanowisku Frontend Developer lub pokrewnym

Mile widziane:

  • 聽聽聽聽聽聽聽聽 React/Gatsby
  • 聽聽聽聽聽聽聽聽 Figma
  • 聽聽聽聽聽聽聽聽 Photoshop
  • 聽聽聽聽聽聽聽聽 GSAP

Oferujemy:

  • 聽聽聽聽聽聽聽聽 R贸偶ne modele wsp贸艂pracy - B2B, UoP lub zlecenie
  • 聽聽聽聽聽聽聽聽 Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiej臋tno艣ci
  • 聽聽聽聽聽聽聽聽 Elastyczne godziny pracy
  • 聽聽聽聽聽聽聽聽 Praca w pe艂nym wymiarze
  • 聽聽聽聽聽聽聽聽 Brak podr贸偶y s艂u偶bowych

Benefity:

  • 聽聽聽聽聽聽聽聽 Bud偶et na szkolenia
  • 聽聽聽聽聽聽聽聽 Flat structure
  • 聽聽聽聽聽聽聽聽 Ma艂y zesp贸艂
  • 聽聽聽聽聽聽聽聽 Mi臋dzynarodowe projekty
  • 聽聽聽聽聽聽聽聽 Lunch firmowy
  • 聽聽聽聽聽聽聽聽 Mo偶liwo艣膰 pracy zdalnej
  • 聽聽聽聽聽聽聽聽 Dobra kawa
  • 聽聽聽聽聽聽聽聽 艁atwy dojazd i og贸lnodost臋pny parking
  • 聽聽聽聽聽聽聽聽 W pobli偶u jedna z najwi臋kszych si艂owni w okolicy

Napisz do nas, czekamy na Twoj膮 wiadomo艣膰 z CV - office@heyguys.io

Jeszcze nikt nie wzi膮艂 udzia艂u w tej rekrutacji. Zosta艅 pierwszym kandydatem
Wype艂nienie formularza oraz przes艂anie CV oznacza zgod臋 na przetwarzanie przez WORK4.DEV zawartych w nim danych osobowych w celach rekrutacyjnych. Wi臋cej o przetwarzaniu danych dowiesz si臋 tutaj. (wymagane)