Tester Automatyzuj膮cy (2+ lat do艣wiadczenia)

ASTEK Polska

12600 - 16800 PLN

Poziom
Junior
Regular
Umowa
B2B
Umowa o prac臋
Wielko艣膰 firmy
1+
Pozosta艂o
24 dni
Stack technologiczny
Pracodawca nie ma 偶adnych wymaga艅 technologicznych
Miasta
Zdalnie

Do艂膮cz do naszego projektu wspieraj膮cego pioniera polskiej bankowo艣ci korporacyjnej w zagadnieniach zwi膮zanych z zabezpieczeniami bankowymi!

Szukamy osoby, kt贸ra do艂膮czy do naszego zespo艂u sk艂adaj膮cego si臋 z 30 os贸b - programist贸w i analityk贸w.

  • Praca jest 100% zdalna | Mo偶liwo艣膰 pracy hybrydowej w Warszawie
  • Stawka od 600 do 800 z艂/dzie艅 + VAT (B2B)
  • ~do 12 000 z艂/miesi臋cznie brutto (UoP)

Twoje zadania

  • realizacja test贸w funkcjonalnych system贸w zgodnie z dokumentacj膮 i za艂o偶eniami biznesowymi
  • tworzenie planu test贸w
  • przygotowywanie przypadk贸w testowych
  • zg艂aszanie b艂臋d贸w aplikacji wykrytych w czasie test贸w
  • analiza i raportowanie wynik贸w test贸w
  • wsp贸艂praca z klientem biznesowym w zakresie realizowanego projektu
  • wsp贸艂praca z innymi dzia艂ami testowymi firmy lub firm zewn臋trznych
  • wsp贸艂praca z zespo艂em wytwarzaj膮cym oprogramowanie przy usuwaniu wykrytych defekt贸w
  • zapewnienie funkcjonalnej zgodno艣ci oprogramowania z wymaganiami technicznymi i biznesowymi
  • aktualizacja dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • dost臋pno艣膰聽w ci膮gu 1 miesi膮ca
  • min. 2 lata聽w testowaniu automatyzuj膮cym
  • znajomo艣ci technologii JIRE, JIRA, QC, UTP, WEBLOAD, KATALON
  • do艣wiadczenie komercyjne z przynajmniej jedn膮 z bibliotek: Protractor, Nightwatch, Phantom, Casper (preferowany: Protractor)
  • praktyczna znajomo艣膰 przynajmniej jednego frameworku frontendowego: Angular, React, Vue (preferowany: Angular)

Oferujemy:

  • Mo偶liwo艣膰 wymiany wiedzy i do艣wiadcze艅 ze wsp贸艂pracownikami, zdobycie dodatkowych kwalifikacji oraz poszerzanie wiedzy
  • Networking, integracja z osobami o podobnych kompetencjach
  • Silosy wiedzy 鈥 Centra Kompetencyjne zosta艂y stworzone r贸wnie偶 w celu gromadzenia wiedzy i nowinek z bran偶y
  • Webinary oraz inne wydarzenia, wewn臋trzne i zewn臋trzne
  • Nowe i r贸偶norodne mo偶liwo艣ci rozwoju, wsparcie opiekun贸w biznesowych
  • Wsparcie ze strony Competence Center Manager贸w i Resource Manager贸w
  • Presti偶owe szkolenia prowadzone przez naszych Ekspert贸w 鈥 Ty i Twoi wsp贸艂pracownicy rozwijacie si臋 w tym samym obszarze? 艢wietnie! Zebran膮 grup臋 skierujemy na zaawansowane szkolenia
  • ASTEK TEAM 鈥 dzia艂amy zespo艂owo, dbaj膮c jednocze艣nie o wsparcie jednostek, przede wszystkim zale偶y nam na Waszym rozwoju
  • Ci膮g艂a analiza bie偶膮cych trend贸w technologicznych i tworzenie podgrup kompetencyjnych 鈥 co gwarantuje 艂atwo艣膰 w transferze mi臋dzy projektami

Je艣li masz do艣wiadczenie w testowaniu automatycznym i spe艂niasz wymagania, zapraszamy do przes艂ania swojego CV, kontaktu w wiadomo艣ci prywatnej lub mailowego: imaliszewski@astek.pl

O Nas

ASTEK Polska jest cz臋艣ci膮 dynamicznie rozwijaj膮cej si臋 mi臋dzynarodowej Grupy ASTEK. Specjalizujemy si臋 w outsourcingu kadry IT i realizacji projekt贸w informatycznych. Zatrudniamy do艣wiadczonych specjalist贸w dla lider贸w z obszar贸w bankowo艣ci, ubezpiecze艅, telekomunikacji, hi-tech, farmacji i logistyki w Polsce i za granic膮.

馃檵 Znasz osob臋, kt贸ra mog艂aby by膰 zainteresowana? Pole膰 nam znajomego i zgarnij bonus do 7000 z艂! Szczeg贸艂y: https://lnkd.in/exGzzZdX

Jeszcze nikt nie wzi膮艂 udzia艂u w tej rekrutacji. Zosta艅 pierwszym kandydatem
Wype艂nienie formularza oraz przes艂anie CV oznacza zgod臋 na przetwarzanie przez WORK4.DEV zawartych w nim danych osobowych w celach rekrutacyjnych. Wi臋cej o przetwarzaniu danych dowiesz si臋 tutaj. (wymagane)