Java Developer with Cloud

Polska

21000 - 27300 PLN

Poziom
Junior
Umowa
Wielko艣膰 firmy
5000 - 9999
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
Java:
Mile widziane
Spring:
Microsoft Azure:
Miasta
Warszawa
Opis
Bran偶a: Ubezpieczenia
馃挵1000 - 1300 z艂/dzie艅 netto + VAT (B2B)
~15040 - 19550 z艂/miesi臋cznie brutto (UoP)
馃彔Praca Hybrydowa | 1 dzie艅/tydzie艅 w biurze
馃搷Rondo Daszy艅skiego, Warszawa

Do艂膮czysz do zespo艂u wspieraj膮cego wewn臋trzne systemy IT lidera polskiej bran偶y ubezpieczeniowej. W ramach projektu rozwijamy modu艂 zarz膮dzaj膮cy list膮 aplikacji w organizacji. Modu艂 b臋dzie dodatkowo zasilany danymi o technologiach (okre艣lonymi w zewn臋trznym narz臋dziu). B臋dziesz r贸wnie偶 wsp贸艂odpowiedzialny za implementacj臋 interface do manualnego zarz膮dzania list膮 technologii oraz mo偶liwo艣膰 eksportu do pliku informacji o technologiach. Planowana r贸wnie偶 jest implementacja algorytm贸w licz膮cych koszt d艂ugu.

Informacje techniczne:
  • Mikrous艂ugi: Kotlin + Kubernetes
  • Front: React
Zadania:
  • Rozw贸j oprogramowania zarz膮dzaj膮cego katalogiem aplikacji biznesowych
  • Wsp贸艂praca z cz艂onkami zespo艂u zwinnego w celu efektywnej realizacji wymaga艅 biznesowych
  • Optymalizacja wydajno艣ciowa dostarczanych rozwi膮za艅
  • Aktualizacja dokumentacji technicznej system贸w informatycznych
  • Konfiguracja w kodzie IaC dla 艣rodowisk umieszczonych w Azure
Wymagania:
  • Minimum 2 lata do艣wiadczenia w pracach programistycznych (Java)
  • Znajomo艣膰 framework贸w Spring i REST
  • Znajomo艣膰 budowy IaC w chmurze Azure
Mile Widziane:
  • Znajomo艣膰 Kubrnetes, Postgres, react.js, Scrum, AKS
  • Du偶ym atutem b臋dzie do艣wiadczenie w pracy z Kotlinem
Oferujemy:
  • Mo偶liwo艣膰 wymiany wiedzy i do艣wiadcze艅 ze wsp贸艂pracownikami, zdobycie dodatkowych kwalifikacji oraz poszerzanie wiedzy
  • Networking, integracja z osobami o podobnych kompetencjach
  • Silosy wiedzy 鈥 Centra Kompetencyjne zosta艂y stworzone r贸wnie偶 w celu gromadzenia wiedzy i nowinek z bran偶y
  • Webinary oraz inne wydarzenia, wewn臋trzne i zewn臋trzne
  • Nowe i r贸偶norodne mo偶liwo艣ci rozwoju, wsparcie opiekun贸w biznesowych
  • Wsparcie ze strony Competence Center Manager贸w i Resource Manager贸w
  • Presti偶owe szkolenia prowadzone przez naszych Ekspert贸w 鈥 Ty i Twoi wsp贸艂pracownicy rozwijacie si臋 w tym samym obszarze? 艢wietnie! Zebran膮 grup臋 skierujemy na zaawansowane szkolenia
  • ASTEK TEAM 鈥 dzia艂amy zespo艂owo, dbaj膮c jednocze艣nie o wsparcie jednostek, przede wszystkim zale偶y nam na Waszym rozwoju
  • Ci膮g艂a analiza bie偶膮cych trend贸w technologicznych i tworzenie podgrup kompetencyjnych 鈥 co gwarantuje 艂atwo艣膰 w transferze mi臋dzy projektami

O nas:
ASTEK Polska jest cz臋艣ci膮 dynamicznie rozwijaj膮cej si臋 mi臋dzynarodowej Grupy ASTEK. Specjalizujemy si臋 w outsourcingu kadry IT i realizacji projekt贸w informatycznych. Zatrudniamy do艣wiadczonych specjalist贸w dla lider贸w z obszar贸w bankowo艣ci, ubezpiecze艅, telekomunikacji, hi-tech, farmacji i logistyki w Polsce i za granic膮.