Tester automatyzujący

Polska

14400 - 17600 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielkość firmy
250 - 499
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
Java:
Mile widziane
SQL:
selenium-webdriver:
api:
soapui:
postman:
Miasta
Zdalnie
Pentacomp Systemy Informatyczne SA jest producentem rozwiązań informatycznych i dostawcą profesjonalnych usług IT dla dużych przedsiębiorstw i sektora publicznego.

Nasz sukces opiera się na zaangażowaniu niemal 400 wyjątkowych osób. Wiele z nich jest z nami od początku istnienia firmy, czyli od 27 lat. Dziś są mentorami dla tych, którzy w Pentacompie stawiają swoje pierwsze kroki.

Zgodnie z naszym hasłem Think. Feel. Innovate – myślimy, czujemy i doskonale wiemy, że zgrany zespół jest źródłem naszej siły i rozwoju!

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:

Testera automatyzującego (praca 100% zdalna – elastyczne godziny pracy (7-20))

Umowa: B2B – współpraca długoterminowa

Stawka: do 110 zł netto/h + VAT

Wielkość zespołu: od 8 do 12 osób

Stack technologiczny:
Selenium WebDriver, SoapUI, Groovy, Java, API (SOAP i REST), SQL,  Jenkins, Bitbucket, Jira , SCRUM (Nexus)

Jak będzie wyglądał Twój zakres obowiązków:
  • Przeprowadzanie testów (około 20% to testy manualne - pozostałe 80% to testy automatyczne, scenariusz testowe, spotkania Scrumowe);
  • Opracowywanie skryptów do automatyzacji testów  oraz opracowywanie  dokumentacji testowej
  • Przygotowywanie środowisk i narzędzi testowych
  • Tworzenie: scenariuszy testowych, przypadków testowych, raportów;
  • Praca wspólnie z zespołem w metodyce SCRUM

Niezbędne umiejętności i kwalifikacje:
  • Min. 3 lata doświadczenia jako w działaniach testerskich
  • Doświadczenie w automatyzacji testów w narzędziu Selenium WebDriver lub pokrewnym
  • Znajomość narzędzi SoapUI (ewentualnie Postman) oraz języków Java / Groovy
  • Doświadczenie w testach API (webserwisy SOAP i REST).
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami do zarządzania testami oraz raportowania błędów np.: JIRA, Xray;
  • Znajomość SQL – na poziomie umożliwiającym weryfikację wyników testów w bazie danych oraz wykonywania podstawowych operacji.

Czekamy właśnie na Ciebie!
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.