Junior Java Developer

10400 - 14400 PLN

Poziom
Junior
Umowa
B2B
Wielko艣膰 firmy
100 - 249
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
Java:
Regular
REST:
Regular
highcharts:
Regular
json:
Regular
html:
Regular
sql:
Regular
apache-camel:
Miasta
Zdalnie, Warszawa
Jeste艣my polsk膮 firm膮 dzia艂aj膮c膮 w bran偶y informatycznej, istniej膮c膮 na rynku od 2010 roku, zatrudniaj膮c膮 ponad 130 ekspert贸w wybranych dziedzin do r贸偶norodnych projekt贸w realizowanych zar贸wno w Polsce jak i Europie.聽

Prowadzimy r贸偶norodne projekty w obszarach bankowo艣ci, funduszy inwestycyjnych, ubezpiecze艅 i transportu - zar贸wno integracyjne/migracyjne, wymagaj膮ce zaprojektowania i stworzenia nowych rozwi膮za艅 i funkcjonalno艣ci, r贸wnie偶 serwisy istniej膮cych system贸w.聽聽

Aktualnie do jednego z projekt贸w poszukujemy osoby, kt贸ra posiada do艣wiadczenie w roli Java Developera i jest zainteresowana rozwojem w obszarze聽integracji.聽聽

Projekt w pigu艂ce:聽Produktem jest platforma zarz膮dzania cen膮 s艂u偶膮c膮 do wyceny towar贸w oraz us艂ug, prowadzenia strategii cenowych, konfiguracji promocji oraz rabat贸w, jak r贸wnie偶 analizy danych sprzeda偶owych. Projekt wytwarza w oparciu o Apache Camel modu艂y integracji pomi臋dzy platform膮 pricing鈥檕w膮 i innymi systemami g艂贸wnie klasy ERP i CRM. Ca艂y zesp贸艂 jest mi臋dzynarodowy. Praca w Agile.聽

Twoje zadania:聽wsp贸艂praca z mi臋dzynarodowym zespo艂em, programowanie modu艂贸w integracji w oparciu o Apache Camel.

Czego oczekujemy:
  • Do艣wiadczenia w pracy z szyn膮 integracyjn膮 lub ch臋ci rozwoju w tym kierunku - preferowany Apache Camel
  • Dobrej znajomo艣ci Java (wersja 8,11)
  • Do艣wiadczenia w pracy z technologiami internetowymi: HTML, JSON, REST API, podstawowej znajomo艣ci relacyjnych baz danych i zapyta艅 SQL
  • Silnych umiej臋tno艣ci analitycznych聽
  • Mile widziane jest do艣wiadczenie w pracy z du偶ymi zestawami danych, np.: Highcharts oraz do艣wiadczenie w implementacjach pakiet贸w oprogramowania (np. CRM, ERP)
  • Bieg艂ej znajomo艣ci j. angielskiego (min. poziom B2)
  • Zaanga偶owania i wsp贸艂pracy zespo艂owej - to warunek konieczny

Co proponujemy?

  • Interesuj膮cy i perspektywiczny projekt
  • Swobodn膮 wsp贸艂prac臋: w oparciu o kontrakt B2B
  • Kompleksowy pakiet 艣wiadcze艅 dodatkowych: karta Multisport, prywatna opieka medyczna dla Ciebie oraz dla Twojej rodziny
  • Zdecydowanie rozwiniesz swoje umiej臋tno艣ci techniczne i biznesowe
  • Wsp贸艂pracujesz z ciekawymi klientami biznesowymi z r贸偶nych bran偶
  • Masz mo偶liwo艣膰 wp艂ywu na to, co robimy i jak dzia艂amy
  • Pracujesz w firmie z ugruntowan膮 pozycj膮 na stabilnym projekcie
  • Pracujesz w dobrej atmosferze w艣r贸d zaanga偶owanych ludzi z pasj膮

Przez okres pandemii tryb pracy 100 % zdalnej. Potem do ustalenia.聽
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶