Java Developer

Adampol S.A.

Regular
Umowa
Umowa o pracę
Wielkość firmy
500 - 999
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
Pracodawca nie ma żadnych wymagań technologicznych
Miasta
Warszawa
Opis

Lokalizacja: Warszawa

Praca stacjonarna

 Wymagania:

  • 2-3 lata doświadczenia w projektach komercyjnych
  • znajomość stacku technologicznego:  Java, Spring/SpringBoot, JPA, REST webservice
  • znajomość Git, Maven, Docker
  • znajomość architektury microserviców oraz rozwiązań chmurowych AWS
  • znajomość nierelacyjnych baz danych
  • umiejętność programowania rozwiązań informatycznych na podstawie przedstawionych projektów technicznych
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Mile widziane:

  • znajomość Angular

Obowiązki:

  • praca w metodyce Scrum
  • współpraca z zewnętrznymi zespołami w celu realizacji wspólnych celów, jak integracja systemów firmy z systemami zewnętrznych kontrahentów

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • stabilne warunki zatrudnienia – umowę o pracę
  • prywatną opiekę zdrowotną
  • niezbędne narzędzia pracy
  • elastyczne godziny pracy
  • karta lunchowa
  • atrakcyjny pakiet socjalny: paczki świąteczne dla dzieci, bony świąteczne, wydarzenia firmowe, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach

Prosimy o dopisanie poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

CV prosimy wysyłać na adres: rekrutacja@adampolsa.com.pl

Wyślij CV
Jeszcze nikt nie wziął udziału w tej rekrutacji. Zostań pierwszym kandydatem
Wypełnienie formularza oraz przesłanie CV oznacza zgodę na przetwarzanie przez WORK4.DEV zawartych w nim danych osobowych w celach rekrutacyjnych. Więcej o przetwarzaniu danych dowiesz się tutaj. (wymagane)