Analityk Systemowo-Biznesowy IT

Uniteam

10000 - 13500 PLN

Poziom
Junior
Regular
Umowa
Wielko艣膰 firmy
25 - 49
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
Pracodawca nie ma 偶adnych wymaga艅 technologicznych
Miasta
Zdalnie, Warszawa

Powi臋kszamy nasz zesp贸艂 o kolejn膮 osob臋! Poszukujemy Analityka Systemowo-Biznesowego, kt贸ry wsp贸lnie z do艣wiadczonym zespo艂em developerskim, b臋dzie tworzy艂 nasz autorski system PASK (https://pask.id)

馃搶 Zadania:

* Praca nad wymaganiami biznesowymi i systemowymi.

* Weryfikacja zgodno艣ci funkcjonowania systemu ze specyfikacj膮 biznesow膮.

* Przygotowywanie specyfikacji funkcjonalnej systemu (procesy biznesowe, scenariusze przypadk贸w u偶ycia, scenariusze testowe, regu艂y domenowe, kryteria odbioru, diagramy, modele danych, instrukcja u偶ytkownika itd.).

* 聽Pomoc w opracowaniu interfejs贸w aplikacji/u偶ytkownika oraz ich specyfikacji.

* Prowadzenie warsztat贸w i prezentacji systemu podczas spotkania z klientami.

* Wsparcie merytoryczne zespo艂u Uniteam.

* Wsparcie tester贸w na etapie wykonywania test贸w manualnych i automatycznych.

馃搶 Nasze oczekiwania:

* Minimum 2 letnie do艣wiadczenie na stanowisku analityka biznesowo-systemowego w obszarze IT.

* Do艣wiadczenie w zbieraniu wymaga艅 biznesowych i systemowych.

* Do艣wiadczenie w tworzeniu analiz oraz identyfikacji potrzeb biznesowych.

* Do艣wiadczenie w tworzeniu opisu wymaga艅 i dokumentacji analitycznej.

* Do艣wiadczenie i swoboda w prowadzeniu warsztat贸w, spotka艅 analitycznych oraz prezentacji wewn臋trznych i z udzia艂em klient贸w.

* Znajomo艣膰 JIRA i Confluence.

* Bardzo dobre zrozumienie pracy w metodykach zwinnych i standardowych.

* Znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego na poziomie B1/B2 oraz j臋zyka polskiego na poziomie C1/C2.

馃搶Mile widziane:

* Uko艅czone studia o profilu technicznym.

* Znajomo艣膰 zagadnie艅 zwi膮zanych z bezpiecze艅stwem system贸w i danych oraz tematyki zarz膮dzania to偶samo艣ci膮 i dost臋pami.

* Znajomo艣膰 Enterprise Architect lub narz臋dzi pokrewnych.

* Podstawowa znajomo艣膰 SQL.

馃挷 Stawka: 60-80z艂/h netto na b2b.

馃搷Tryb pracy: dowolny (mo偶esz pracowa膰 z domu lub z biura, kt贸re mie艣ci si臋 na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie)

馃捇Stack technologiczny PASKa:

FRONTEND:聽聽 React, Typescript, GrapQL, Emotion, MUI, Apollo Client, Loadash, Formik;

BACKEND:聽聽 Java 17, Spring Boot 3.0, Hibernate 5, Kafka, Avro;

CLOUD:聽聽 Spring Cloud, Docker;DATABASE:聽聽 PostgreSQL, Liquibase;API:聽 聽GraphQL, REST;

DELIVERY:聽聽聽 Maven, Git, Bitbucket, Jenkins, Nexus, Ansible;TESTING:聽聽 JUnit 5, Cypress.io;

MONITORING:聽聽 Greylog;

ISSUE TRACKING:聽聽 Jira.

馃殌Kim jeste艣my?

Uniteam to do艣wiadczony zesp贸艂 entuzjast贸w IT, kt贸ry 艣wiadczy us艂ugi skoncentrowane wok贸艂 rozwi膮za艅 opartych na idei 鈥瀋ontinuous everything鈥. Jeste艣my polsk膮 firm膮, istniej膮c膮 na rynku od 2009 roku. Na swoim koncie mamy ponad 1000 zrealizowanych projekt贸w.

Dodatkowo:

鈥⒙犅犅犅犅犅犅犅犅 Szanujemy work-life balance: nie pracujemy w nadgodzinach i nie pe艂nimy dy偶ur贸w poza godzinami pracy;

鈥⒙犅犅犅犅犅犅犅犅 Raz w tygodniu mo偶emy uczestniczy膰 w lekcjach angielskiego z Native Speakerem;

鈥⒙犅犅犅犅犅犅犅犅 Uniteam dofinansowuje karty Multisport oraz opiek臋 medyczn膮 w Luxmedzie lub SignalIdunie;

鈥⒙犅犅犅犅犅犅犅犅 Wymieniamy wiedz臋 podczas spotka艅 firmowych i Meetup贸w tematycznych;

鈥⒙犅犅犅犅犅犅犅犅 Jeste艣my 艣redniej wielko艣ci firm膮 (nieco ponad 40 os贸b) i mamy p艂ask膮 struktur臋;

鈥⒙犅犅犅犅犅犅犅犅 Atmosfera w firmie i odczuwana satysfakcja z zada艅 jest dla nas bardzo wa偶na;

鈥⒙犅犅犅犅犅犅犅犅 Ch臋tnie si臋 integrujemy, dyskutujemy i sp臋dzamy wsp贸lnie czas (w biurze lub poza nim).

馃挰Proces rekrutacyjny:

1.聽聽聽聽聽聽聽聽 Rozmowa telefoniczna z HR (20min)

2.聽聽聽聽聽聽聽聽 Spotkanie z HR, Leaderem Zespo艂u Developerskiego

3.聽聽聽聽聽聽聽聽 Zadanie rekrutacyjne

4.聽聽聽聽聽聽聽聽 Spotkanie z HR i Zarz膮dem (1h)

Zainteresowanych zach臋cam do wysy艂ania CV na: adriana.krzeminska@uniteam.pl!聽