Inżynier DevOps

Polska

16000 - 22400 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielkość firmy
250 - 499
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
Linux:
Mile widziane
devops:
Miasta
Zdalnie
Pentacomp Systemy Informatyczne SA jest producentem rozwiązań informatycznych i dostawcą profesjonalnych usług IT dla dużych przedsiębiorstw i sektora publicznego.

Nasz sukces opiera się na zaangażowaniu niemal 400 wyjątkowych osób. Wiele z nich jest z nami od początku istnienia firmy, czyli od 27 lat. Dziś są mentorami dla tych, którzy w Pentacompie stawiają swoje pierwsze kroki.

Zgodnie z naszym hasłem Think. Feel. Innovate – myślimy, czujemy i doskonale wiemy, że zgrany zespół jest źródłem naszej siły i rozwoju!

Obecnie poszukujemy:

 Inżyniera DevOps - praca 100% zdalna

Umowa: B2B

Stawka: do 140 zł netto/h + VAT

Godziny pracy: Elastyczny czas w przedziale 7-20 (Pon. – Pt.)

Liczba osób w zespole: 5

Używany stos technologiczny: OKD, Ceph, BitBucket, Sonarqube, Jenkins, Harbor, Helm, PostgreSQL/Pgpool, MongoDB, RabbitMQ, WSO2IS, Vault by HashiCorp, ELK Stack, Prometheus/Grafana, Ejbca, Drupal , Postfix, Eset

Jak będzie wyglądał Twój zakres obowiązków:

  • Instalacja i konfiguracja środowisk uruchomieniowych systemów IT (środowiska nieprodukcyjne oraz środowiska produkcyjne systemu zbudowanego w modelu mikrousługowym)
  • Automatyzacja procesów wdrożenia i testowania oprogramowania (Continuous Integration/Delivery) oraz utrzymanie ciągłości działania pracy systemów
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej
  • Współpraca z zespołami programistów, testerów, analityków i architektów

Niezbędne umiejętności i kwalifikacje:

  • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku DevOps Engineer
  • Znajomość i rozumienie metodologii DevOps
  • Znajomość systemów Linux (RedHat / CentOS)

Zwiększysz swoje szanse jeśli:

  • Znasz platformy konteneryzacji Openshift / OKD
  • Nie są Ci obce narzędzia wspomagające procesy CI/CD np. Bitbucket / Sonarqube / Jenkins / Harbor / Helm w zakresie ich instalacji, konfiguracji i integracji
  • Posiadasz doświadczenie w pracy z bazami danych PostgreSQL i MongoDB
  • Znasz zagadnienia z zakresu budowy systemów wysokiej dostępności oraz zagadnienia związane z bezpieczeństwem systemów IT

Czekamy właśnie na Ciebie!
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.