Programista Power BI

Polska

23520 - 26880 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielko艣膰 firmy
1+
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
SQL:
Mile widziane
MS SQL:
PostgreSQL:
powerbi:
dax:
etl:
Miasta
Zdalnie
Opis
Charakterystyka oferty:

  • Miejsce pracy: 100% zdalnie (w trakcie trwania kontraktu mo偶e pojawi膰 si臋 konieczno艣膰 sporadycznych wizyt w biurze w Warszawie)
  • Start: ASAP (maks. 2 tygodnie okresu wypowiedzenia)
  • Forma wsp贸艂pracy: B2B z ITFS, zatrudnienie na okres 6 miesi臋cy z mo偶liwo艣ci膮 przed艂u偶enia;
  • Stawka: 140-160 z艂/h netto + VAT
  • Klient: sektor publiczny (bran偶a medyczna)
  • Godziny pracy: praca mi臋dzy 8-18 (elastyczne godziny pracy), full-time
  • Proces rekrutacyjny: rozmowa z rekruterem ITFS-> screening CV po stronie Klienta->decyzja
  • Konieczno艣膰 podpisania umowy przedwst臋pnej, kt贸ra zobowi膮zuje do nawi膮zania wsp贸艂pracy po pomy艣lnym przej艣ciu procesu rekrutacyjnego.
  • Mo偶liwo艣膰 sk艂adania aplikacji w procesie do 30.05.2023

Zadania na stanowisku:

  • Analiza, projektowanie, wsparcie w wytworzeniu, modyfikacji aplikacji i system贸w teleinformatycznych zwi膮zanych z raportowaniem informacji gromadzonych w systemach teleinformatycznych z u偶yciem technologii PowerBI
  • Wsparcie w instalacji oraz konfiguracji aplikacji wykorzystuj膮cych technologi臋 PowerBI
  • Wytwarzanie i aktualizacja dokumentacji analitycznej, u偶ytkowej, projektowej utrzymaniowej oraz powykonawczej aplikacji i rozwi膮za艅 raportowych
  • Usuwania b艂臋d贸w w istniej膮cych i modyfikowanych aplikacjach i rozwi膮zaniach raportowych
  • Praca nad architektur膮 rozwi膮za艅 Business Intelligence;
  • Testowanie wprowadzonych zmian w aplikacjach i raportach

Wymagania:
  • Minimum 3 lata do艣wiadczenia zawodowego w zakresie rozwijania platformy Business Intelligence oraz rozwi膮za艅 analitycznych zbudowanych w 艣rodowisku Power BI
  • Minimum 3 lata do艣wiadczenia zawodowego w konfiguracji, rozwi膮zywania problem贸w i wdra偶aniu hurtowni danych w oparciu o Power BI
  • Znajomo艣膰 architektury 艣rodowiska Power BI
  • Znajomo艣膰 technik optymalizacji w Power BI
  • Znajomo艣膰 j臋zyka DAX
  • Minimum 4 lata do艣wiadczenia zawodowego w pracy z relacyjnymi bazami danych np. MySQL, PostgreSQL, MsSQL
  • Minimum 3 lata do艣wiadczenia zawodowego w budowaniu raport贸w w Power BI
  • Minimum 3 lata do艣wiadczenia zawodowego w budowaniu proces贸w ETL
Mile widziane:

  • Do艣wiadczenie w przetwarzaniu danych system贸w ochrony zdrowia w projektach typu hurtownia danych
  • Do艣wiadczenie w tworzeniu dashboard贸w zarz膮dczych system贸w ochrony zdrowia w 艣rodowisku Power BI
  • Do艣wiadczenie w tworzeniu raport贸w system贸w ochrony zdrowia w 艣rodowisku Power BI
  • Do艣wiadczenie w przetwarzaniu danych w projektach typu hurtownia danych
  • Do艣wiadczenie w tworzeniu dashboard贸w zarz膮dczych w 艣rodowisku Power BI
  • Do艣wiadczenie w tworzeniu raport贸w w 艣rodowisku Power BI 7. Znajomo艣膰 technik agregacji i przetwarzania danych
  • Do艣wiadczenie w budowaniu funkcjonalno艣ci row level security;
  • Znajomo艣膰 zagadnie艅 zapewnienia bezpiecze艅stwa danych w Power BI.
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶