PHP Developer

Polska

19000 - 22000 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielkość firmy
50 - 99
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
Pracodawca nie ma żadnych wymagań technologicznych
Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań, Białystok, Rzeszów, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław

Dla Naszego klienta - zespołu specjalistów oferujących kompleksową opiekę i wsparcie przy realizacji projektów – od doradztwa na etapie koncepcyjnym, przez projektowanie i wdrażanie aplikacji mobilnych i webowych, aż po strategię i kampanię promocyjną, szukamy:

Nr referencyjny: 4P202305/23050014

Obowiązki

  • Tworzenie wysokiej jakości kodu dla części backendowej naszych produktów (przede wszystkim dla autorskiego systemu bazodanowego, stworzonego z myślą o potrzebach nowoczesnych placówek muzelanych i edukacyjnych),
  • Weryfikacja jakości kodu współpracowników (Code Review),
  • Tworzenie dokumentacji technicznej oraz dokumentacji kodu,
  • Aktywny udział w procesach pracy (SCRUM).

Wymagania

  • Ok. 5 lat doświadczenia z PHP i Symfony,
  • Znajomość zagadnień związanych z REST API,
  • Bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych MySQL, PostgreSQL oraz nierelacyjnych MongoDB, a także umiejętności tworzenia optymalnych zapytań,
  • Znajomość Linuxa.

Oferujemy

  • Pracę w zwinnym zespole backendowym ze ścisłą współpracą z zespołem frontendowym,
  • Możliwości wdrażania swoich rozwiązań oraz sugerowania nowych technologii,
  • Realny wpływ na architekturę i możliwość wykorzystania bibliotek oraz rozwiązań wg własnego uznania i wiedzy (po konsultacji z TTL).

Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.