Frontend Developer (Angular)

Polska

19200 - 24000 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielkość firmy
250 - 499
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
TypeScript:
Mile widziane
Angular:
Bootstrap:
Docker:
primeng:
bitbucket:
ecmascript:
Miasta
Zdalnie

 Pentacomp Systemy Informatyczne SA jest producentem rozwiązań informatycznych i dostawcą profesjonalnych usług IT dla dużych przedsiębiorstw i sektora publicznego.

Nasz sukces opiera się na zaangażowaniu niemal 400 wyjątkowych osób. Wiele z nich jest z nami od początku istnienia firmy, czyli od 27 lat. Dziś są mentorami dla tych, którzy w Pentacompie stawiają swoje pierwsze kroki.

Zgodnie z naszym hasłem Think. Feel. Innovate – myślimy, czujemy i doskonale wiemy, że zgrany zespół jest źródłem naszej siły i rozwoju!

Obecnie poszukujemy:

Frontend Developera (Angular) - praca 100% zdalna

Umowa: B2B

Stawka: do 150 zł netto/h + VAT

Godziny pracy: w przedziale 8-17

Główny stack technologiczny: Angular, ECMAScript6/TypeScript/HTML5/CSS3, Angular Material/PrimeNG/Bootstrap, webserwisy REST, Bitbucket, JIRA, Docker

Jak będzie wyglądał Twój zakres obowiązków:
  • Wykonywanie zadań programistycznych Front End w technologii Angular w środowisku Java 14+, Springboot, Hibernet
  • Projektowanie, utrzymanie i rozwój aplikacji (nowe i obecne aplikacje klienta),
  • Tworzenie testów oraz dokumentacji
  • Czynny udział w pracach zespołów projektowych
  • Praca w SCRUM

Niezbędne umiejętności i kwalifikacje:
  • Wykształcenie wyższe o kierunku informatycznym lub technicznym;
  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku programisty Frontend;
  • Doświadczenie w pracy z frameworkiem Angular
  • Dobra znajomość bibliotek takich jak Bootstrap, PrimeNG, Angular Material;
  • Znajomość technologii i doświadczenie w pracy z HTML5, CSS3, ECMAScript6 oraz TypeScript;
  • Znajomość systemów kontroli wersji (np. Bitbucket), doświadczenie w pracy z JIRA, webserwisami REST oraz Docker
  • Znajomość standardów bezpiecznego tworzenia kodu.

Czekamy właśnie na Ciebie!

Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.