Developer Node.js + TypeScript (Mid)

Polska

17000 - 20000 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielkość firmy
50 - 99
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
Pracodawca nie ma żadnych wymagań technologicznych
Miasta
Katowice, Kraków, Łódź, Poznań, Warszawa, Wrocław

Dołącz do projektu, gdzie wdrażamy AI do rzeczywistych zastosowań, takich jak autonomiczna jazda. Poznaj zgrany zespół i realizuj ambitne projekty z obszaru AI i Machine Learning. Projekt jest realizowany w scrumowym zespole międzynarodowym dla branży motoryzacyjnej przy wykorzystaniu najnowszych technologii. Naszym Klientem jest agencja technologiczno-marketingowa, która od ponad 25 lat dostarcza kompleksowe rozwiązania webowe dla polskich i międzynarodowych organizacji – sektora, motoryzacyjnego, banków, aircraft.

Nr referencyjny: 4P202305/23050006

Obowiązki

  • tworzenie i rozwijanie aplikacji w architekturze mikroserwisowej tyczącej notacji video
  • dbanie o skalowalność, modularność, wydajność i bezpieczeństwo aplikacji
  • optymalizowanie kodu
  • uczestniczycto w code reviews

Wymagania

  • Znajomość technologię Node.js, TypeScript
  • Doświadczenie projektowe w metodologii Agile
  • Wyróżniasz się analitycznym podejściem i potrafisz rozwiązywać problemy z wydajnością aplikacji
  • Jęz. angielski B2/C1 - do swobodnej komunikacji w międzynarodowym zespole
  • Jesteś graczem zespołowym, osobą komunikatywną i asertywną

Mile widziane:

  • Atutem będzie znajomość MongoDB, BigQuery, Docker, Python, Kubernetes, GCP

Oferujemy

  • Pracę z umową UoP lub B2B
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne,

Benefity związane z pracą:

  • Branżowe platformy e-learningowe
  • Budżet rozwojowy
  • Czas na rozwój Twoich pomysłów
  • Konferencje w Polsce, szkolenia wewnątrzfirmowe, szkolenia zewnętrzne,
  • Wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • Wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem
  • Wymiana wiedzy technicznej w firmie

Benefity poza pracą:

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie,
  • parking dla pracowników (jeżeli odwiedzasz biuro)
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • pikniki rodzinne

Dodatkowe informacje:

Jak wygląda organizacja pracy:

  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu

Jak wygląda praca nad projektem:

  • code review, wzorce projektowe
  • DDD, TDD
  • Continuous Deployment/ Continuous Integration
  • DevOps
  • wsparcie architekta / lidera technicznego
  • automatyzacja testów
  • środowiska testowe
  • testy funkcjonalne, integracyjne, jednostkowe, regresyjne, wydajnościowe, manualne

Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.