FullStack NET developer

Polska

16000 - 19200 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielkość firmy
1 - 9
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
Pracodawca nie ma żadnych wymagań technologicznych
Miasta
Zdalnie
Opis
Zadania:
• Tworzenie i rozwój aplikacji w technologii ASP.NET, REST API, później WinForms w C#,
• Implementacja logiki biznesowej, refaktoryzacja istniejącego kodu,
• Pisania zapytań SQL + wykorzystanie EntityFramework,
• Pisanie unit-testów wg zasad TDD (MSTest, NUnit, XUnit, Moq),
• Praca głównie na backendzie + okazjonalnie frontend

Wymagania:
• Wykształcenie: Informatyka lub pokrewne techniczne
• Co najmniej 3 letnie doświadczenie komercyjne na podobnym stanowisku
• Solidna wiedza MVC + JS/JQ
• Bardzo dobra znajomość C#
• Korzystanie z systemu kontroli wersji GIT
• Dobra znajomość baz danych i umiejętność pisania zapytań SQL (ORM) + EF
• Znajomość SCRUM
• Podstawowy j.angielski (dokumentacja), mile widziany również j.niemiecki
• Zaawansowany poziom umiejętność pisania testów jednostkowych, mockowania, testów integracyjnych
• Znajomość JavaScript, JQuery, CSS, Bootstrap

Zatrudnienie:
• Możliwy pełny lub częściowy wymiar zatrudnienia
• Forma zatrudnienia: b2b
• Po okresie wdrożenia, możliwość pracy w trybie home office + okazjonalne wizyty w biurze
• Luźna atmosfera, młody zespół i elastyczny czas pracy
• Stabilne zatrudnienie, długotrwałe projekty dla polskich i zagranicznych klientów
• Szybki proces rekrutacyjny, możliwy start od zaraz
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.